Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék pár kg izmot...

Hogyan tudnék pár kg izmot magamra felszedni? Hogyan tudnék izmosodni? 14/f

Figyelt kérdés
2016. December óta trx-ezek, fekvőtámaszozok, húzódszkodok és felüléseket csinálok otthon minden nap. Minden nap van tesim, és hetente háromszor edzésem. Mégis 167 cm, és 40 kg vagyok. Örülnék, ha tudnátok segíteni, mert kiskorom óta vékony vagyok, és már elegem van abból, hogy mindig ez miatt piszkálnak a rokonok, barátok, orvosok...
2017. febr. 28. 16:08
 1/10 What to eat ***** válasza:

Csak akkor fogsz tudni, tömeget magadra pakolni, amikor többet eszel mint amennyit a tested elhasznál(amit kalóriában szoktak meghatározni, igazából kilokalóriát mérnek, de a köznyelvben csak kalória, valóságban nem ugyan az a két mértékegység, de elég ha tudod, hogy kcal a rövidítése és kilo(kalória) ) Sokaknak ez elég nehéz feladat mivel nem tudják túl enni magukat, és azt hiszik, hogy már eleget ettek a tömegnöveléshez, de még a közelében sem vannak a kívánt mennyiséghez. Próbálj meg több szénhidrátot enni (Teljes kiőrlésű termékek, tk. tészta, rizs és alfajai, zabpehely, köles, bulgur, kuszkusz) és hiába akarsz te izmot felszedni neked is étrendet kell betartanod a siker eléréséhez.


UI: Ha tartod az edzést, mellé az étrendet, akkor még az életkorod előrehaladtával is számíthatsz nagy valószínűséggel némi tömeggyarapodásra.

2017. febr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

az első a tipikus életébe nem sportolt.

Elég annyit enni, hogy ne legyél éhes, amúgy amiket csinálsz a fele hülyeség

2017. febr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kedves 2-es én a 36%-ommal nem nyitnam ki a számát mert az első válaszoló jól írta

Ilyen valaszokert vagy leertekelve

Kovesd az első válaszát

Próbálj többet enni

2017. febr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

76% kal fejtsd már ki, hogy az ember mikor érez éhséget.

Amikor eleget evett, vagy amikor nem?

2017. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor is érezhet jollakottságot az emeber, amikor még nem evett elég kaját a testtömeg növeléshez vagy a szintentartáshoz, mivel a kajáktól nem egyformán laksz jól, nem minden ember érzi egyformán az éhséget, illetve az emberi szervezt nem egy gép. Kérdező: szerintem csinálj osztott edzést (a gerinced azért kíméld), egyél sokat, vigyél be elégséges mennyiségű frhérjét és vitamint, illetve aludj eleget.
2017. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 paper_chaser ***** válasza:
Kérdező jó ez, súlyokat szerintem még nem sok értelme van használni. Idővel fogsz fejlődni, de legyen valamiféle rendszer az étkezésedben.
2017. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem kell minden nap, miért mondjátok neki hogy jó amit csinál?

legalább 1 nap pihenőt hagynod kell az izmoknak kérdező

az hogy fogysz,hizol,stagnálsz az étrendtől függ, 14évesen nyilván nem te irányitod otthon a konyhát, szóval amit ilyen téren tanácsolni tudok, hogy egyél de rengeteget, amikor úgy érzed hogy eleget ettél aznap, egyél még 40kilóhoz, az sem baj ha jön zsir sőt kéne még az is

de a cukrokat kerüld, ne a cukorral próbáld meg a kalóriákat megdobni, nem kell abszolut kizárni de hosszú távon szétcseszed magad

2017. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kezdjuk ott h itt nem az ehsegrol van szo

van aki nem tud annyit enni hogy tomeget hozzon vele mert nem kell neki a kaja

csak aki komolyan gondolja a dolgot az ugyis magaba tuszkolja a kajat,es egy idő utan tagul a gyomra es tobbet bir enni ,szoval meg ha jol is lakott de nincs mega napi mennyiseg akkor szart sem er a dolog es neha eroltetni kell az evest,nalam is igy volt

alig birtam annyit enni aztan par het utan be tudtam nyomni egyszerre fel kg kajat is es fel ora alatt mert volt hely a gyomromban

2017. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő kommenteket☺
2017. márc. 1. 07:10
 10/10 anonim ***** válasza:

kezdjük ott, hogy az éhség nem attól van, hogy üres a gyomor, hanem hogy a szervezetnek nincs elég tápanyag.

:D

2017. márc. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!