Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit érdemes venni, több év...

Mit érdemes venni, több év kihagyás után, ha újra akarom kezdeni? Többi lent, kox és egyéb hozzászolások kíméljenek.

Figyelt kérdés

Korábban több sportot is űztem, végén maradt 2 év kondi ami nagyon jó volt , sose voltam egy kigyúrt nagydarab ember, nem is ez volt a cél ,de számomra megfelelő fizikumot sikerült kiépítenem. A problémám annyi,hogy külföldi munkám miatt ezt abbahagytam lassan 3 éve, és most kezdem el azt érezni, hogy minden amit akkor felépítettem, az szépen kezd tényleg eltűnni.

A héten újra neki állok. A kérdésem az lenne, hogy milyen fehérjét , aminosavakat stb. ajánlotok ? A cél továbbra se mr.olimpia :D

Korábban myfusionhydro-t bcaa, vitaminok stb. Már nem is emlékszem.

Arra lennék kiváncsi, hogy aki benne van a sportban mit és miből mennyit ajánl.

Danke



2017. márc. 1. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
4-7g/tskg szénhidrátot, 1.5-2g/tskg fehérjét és 1g/tskg zsír tudok ajánlani, meg egy vitamin pakk sem árt. Ezek bátran vidd be kajából, a többin kár törni magad. Sok sikert!
2017. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egészséges,minőségi kajákból összerakott jó makrók +töménytelen zöldésg+multivitamin,izületvédő

én ennek vagyok a hive :)

2017. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!