Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha életemben nem edzettem és...

Ha életemben nem edzettem és holnap szeretnék legelőször belekezdeni a testépítésbe, de csak hobbi szinten, hogy jól nézzek ki, akkor rám is a min.2g/testsulykg-os fehérjebevitel érvényes szállkásításnál és tömegelésnél is kezdetben?

Figyelt kérdés
2017. márc. 1. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mint mindenkire.
2017. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Apafej! Kezdj el edzeni,lesd el a technikákat az ottani sràcoktól és csajoktól, ne zabàlj össze, vissza.Legyen rendszer az edzèseidben!Mindent bele, semmit sem adnak ingyen, plàne a testépítésben nem!
2017. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahha,kell a rendes fehérjebevitel meg a rendes edzés.
2017. márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zedricht ***** válasza:
Sokan itt kevesebbet is írnak. Van akinek elég 1,5g/tskg is.
2017. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem minimum, hanem inkább maximum. 1,5-2g/ttkg teljesen jó, s ebbe a felesleget sem kell beleszámolni. Van, akinek kevesebb is elég, de azért ez nem akárkire igaz, a fenti viszont elég jó.
2017. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom nem kell, az első 2-3 hónapban ne foglalkozz a kajával, csinálj kis súlyos átmozgató edzéstervet, és amikor elkezdesz edzősúllyal edzeni, mehet a pontos kaja. Többiek ellenvetés?
2017. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg 1.5g fehérjével, és meglátod, hogy mennyire fejlődsz tőle, ha ennyivel is fejlődsz rendesen hosszútávon akkor felesleges a 2 g
2017. márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!