Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik hatásosabb? többi lent!

Melyik hatásosabb? többi lent!

Figyelt kérdés
eddig 6 hónapig kondiba jártam, de most viszont eléggé elfoglalt vagyok és itthon edzenék egy kicsit, az is több mint a semmi.. tébyleg nem érek rá kondiba menni úgy kb. 2 hónapig... és azzal persze tosztában vagyok, hogy felhúzas azt meg tudom oldani, fekvőtámasz, meg azcilyen alap gyakorlatokat...de egyel nem... a felugrás, ami úgye lábra megy... na most 2 variációt csinálok..1.) Felugrás ameddig csak tudok, utana azonnal vissza guugolásba és újból felugrás.. ezt kb. Egy résznél megállás nélkül 12× megy... 2. variáció: guggolásból felugrás, ameddig megy, de utána 5 lábúj hegyen ugrálas, és utána vissza guggolásba. Ezt egy résznél 24× megy.... na most melyik eredményesebb? A gyorsabb vagy a lassab verzió? ;) tudom eléggé dedósan írtam le de máshogy nem tudtam, és ha az egész hülyeség azt is mondjátok meg, bármi lehet mert nem értek a saját testsúlyos edzéshez... előre is köszi :)

2017. márc. 2. 23:37
 1/3 crudy ***** válasza:
Az ugralgatas teljesen jo egyebkent. En szimplan guggolnek. Mondjuk huszat. Ha az megy akkor mehet egy labbal. Ha abbol is megy huzz labankent, addigra mar eltelik a ket honap.
2017. márc. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, koszi megfogadom... de tobb lesz kint 2 honap :/ :D
2017. márc. 3. 22:28
 3/3 crudy ***** válasza:
Akkor utana fogj valami sulyt
2017. márc. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!