Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az "étrend" okés szálkásítá...

Ez az "étrend" okés szálkásításhoz?

Figyelt kérdés

Cél: 84 kg -> 75 kg Szálkásítás. (181 cm, 15F)

Konkrét étrendet nem követek, de átlagosan ez a kajám:

Reggeli: 1-2 tojásból rántotta (1-2 szelet pirított kenyérrel)

Tízórai: Gyümölcs

Ebéd: Húsleves/csirke/ritkábban disznó. A húsokat kenyérrel.

Uzsonna: Gyümölcs/Joghurt

Vacsora: 2-3 tojásból szintén tojásrántotta, és itt is pár szelet pirított kenyér. /vagy\ itt is húsleves/csirke, ha pedig van zöldség, akkor az többségben.

Ha nem ezt eszem napközben, akkor ehhez hasonlót legalábbis.

Só/Cukor, és az ilyen csalafintaságokat hanyagolom. Szénhidrátot ebéd után próbálok NEM bevinni, és kevés zsíros dolgot próbálok enni.

Heti 3×1,5 óra edzés, jó edzéstervvel, jó edzőkkel, jó környezetben.

Várom a véleményeket. :)



2017. márc. 3. 17:12
 1/5 What to eat ***** válasza:
Szénhidrát forrás mehetne más is(rizs,quina,köles,etc), például reggelre zabpehely és így legalább nem fásulsz bele a rántottába egy idő után, de egyébként elég kevésnek tűnik a ch. Szoktad számolni is a kalóriákat? Mert úgy lehet igazán eredményes és !pontos lenni a szálkásításkor. Gyümölcsjoghurtot hagyd el, mert rengeteg cukrot beleraknak, és gyümölcsöt nem látott még az a joghurt. A natúr joghurt viszont mehet, gyümölcsökkel. Estére pedig túró és este felé, hagy el a ch fogyasztását.
2017. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zedricht ***** válasza:
Több zöldség, gyümölcsö hanyagold, csak narancs mondjuk. Nagyon monoton az a baj. Barna rizs is mehet.
2017. márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Natur joghurt persze, semmi olyan, amiben cukor előfordulhat.

Nem szoktam számolni, mert az időigényes dolog lenne.

A Ch bevitellel nem lesz baj, napi szinten meg lesz a 300, akár a 400 g is.

Zabpehely, aha.. Az tuti, hogy egy idő után "unalmas" lesz a rántotta, próbálom majd alakítgatni ezt.

Nem lesz olyan sok gyümölcs, se zöldség, azért mondom HA van itthon, mert általában nincs, max a húsleveshez valóak.

Mint mondtam konkrét étrendet nem követek, és nem is tervezem még., viszont ehhez próbálom majd magamat tartani.

Szóval (pár kiegészítéssel) ez amit leírtam, jó lesz?

2017. márc. 3. 17:40
 4/5 Zedricht ***** válasza:

Jó lesz. Én se követek étrendet, annyi hogy egy nap van fixen 1 szendvics, kizárólag sonka, meg tk kenyér, meg csirkemell zöldségekkel, este meg mindig valami kaja ami többségben tojás vagy csirke az is valami körettel.

Ha a cukros dolgokat meg az olajban, zsírban sült ételeket elhagyod már az is eredményes.

De viszont én a helyedbe beszereznék zöldségeket. Uborka, kelbimbó, brokkoli stb, mert ezekben van a legkevesebb kalória de laktatnak.

2017. márc. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben, zöldségek lesznek itthon, mármint remélem, ha már az ősöket megkértem hogy legyen. :D

Neked ebben az étrend nélküli életben mekkora változás következett be, vagyis hát hatásos volt, meg ilyenek?

2017. márc. 4. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!