Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Anorexiából gyógyultam,...

Anorexiából gyógyultam, szeretnék izmot építeni, hogyan lehetséges? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ez egy kissé hosszú történet.Tehát,mint írtam anorexiából gyógyultam,már két hónapja egészségesen étkezem(ezzel is meggyűlt a bajom,rögeszmésen ragaszkodtam,hogy CSAK egészséges ételeket egyek) mára viszont teljesen változatos,egészséges az étrendem.A koplalás következtében rengeteget fogytam,főleg izomból természetesen,ami nagyon zavar,mivel a lábaim pálcikák,viszont a hasamon még mindig dudorodik a pocak,úszógumi.Tehát a fő célom az izmosodás,de mint tudom a hasamról a zsírt felülésekkel nem fogom tudni leégetni.Már két hete edzem,az első héten teljes testes edzéseket végeztem,3x fél-1 órát saját súllyal.Ezen a héten 1 órás fenék edzéssel kezdtem,bevontam már kisebb súlyokat,szerdán újra egész testet másfél órát,tegnap hasaztam 1órát,de rájöttem hogy szinte csak haspréseket végeztem,és amint mondtam tudom h attól nem lesz laposabb a hasam.Azt szeretném kérdezni hogyan lehetne egyszerre zsírt égetni,zsírból fogyni ,de nem izomból,sőt azt növelni szeretném a súlyommal együtt hiszen a többi végtagom "gebe" Lehetséges ez?Azt hiszem így teszem fel a kérdést: Aerob edzéseket,hogyan végezzék súlyzós edzés mellett,ha izmosodás,tömegnövelés,de zsírégetés is egyben a cél? Lehetséges? 167cm 47kg 13/L

2017. márc. 3. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Minőségi kaja, hus,hus, hus, szénhidrátnak zab,tészta,rizs, édesburgonya ha csak ezeket eszel elrontani nem tudod magad. Legfontosabb,h 0 cukrot egyél. Edzésbe lehető legnagyobb sulyok 6-12 ismétlésszámban, végén 10-20 perc kardio. Sok sikert!
2017. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Esetleg görkorcsolyázás pihenőnapon?Görkorizni mindenképpen szeretnék,mert szeretek,bár nem tudom hogyan hatna ez az edzésekre?
2017. márc. 3. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán mehet, de akkor én nem csinálnék sulyzos edzések végén kardio edzést.
2017. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kb.Mennyi kalóriát egyek?
2017. márc. 5. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!