Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Magnum 8000 vélemény? A...

Magnum 8000 vélemény? A Shakeba, ha még bele nyomok 2 tojást akkor az ugy megfelel edzés után fehérje bevitelnek? .17 éves vagyok 180cm,70 kl most kezdtem el tömegnövelni, jövő héttől megy a heti 3 edzés . Az étend az naggyábból megvan .

Figyelt kérdés
Most vettem egy magnum 8000 elnevezésü tömegnövelőt :D . A Shakeba, ha még bele nyomok 2 tojást akkor az ugy megfelel edzés után fehérje bevitelnek? .17 éves vagyok 180cm,70 kl most kezdtem el tömegnövelni, jövő héttől megy a heti 3 edzés . Az étend az naggyábból megvan .

2017. márc. 3. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs mi az a magnum 8000, de bármikor van rá egy ezresem, hogy egy a sok agyoncukrozott túlárazott szar tömegnövelő közül kb ennyi a véleményem róla, de komolyra fodítva a szót tojást nyersen nem ajánlom egyrészt a szalmonella veszély miatt másrészt mivel nyersen nem tudod rendesen emészteni tehát mindenképpen csak hőkezelve úgy viszont eléggé jó tápanyag forrás. Lényeg a lényeg a táplálékkiegészítők csak egy lehetőség aminek legtöbbször a hatását inkább csak a pénztárcádon fogod érezni... kaja a lényeg meg az edzés minősége és persze a pihenés ha azok rendben vannak akkor egy vitaminon pakkon kívül nemigazán van szükség semmilyen táplálékkiegészítőre
2017. márc. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Én ennyiért veszem a fehérjét. :D

2017. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gané tömegnövelő...
2017. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És mi az a 70 kl? Kiló? Akkor 70 kg nem?
2017. márc. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!