Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti hány aerob edzés az ideális?

Torro Botond kérdése:

Heti hány aerob edzés az ideális?

Figyelt kérdés
Na szóval a tömegelés megvolt is úgy gondolom sikeres is volt szeptemberben 67 kiló voltam most 85 vagyok szóval itt az ideje a diétának mert itt a jó idő is...A kérdésem az lenne hogy heti hányszor érdemes Aerob edzést tartani illetve hasazni...heti 4x megyek terembe ez úgy néz ki hogy Hétfő | Kedd | Csütörtök | Péntek és nyilván súlyzós edzésről beszélünk...na már most heti 2 szer szoktam hasazni és lehetőleg az edzés végén...én úgy gondolotam hogy heti 2 hasazás +most heti 2 aerob meg persze sok fehérje kevés szénhidrát elég kéne legyen a boldogsághoz de szeretném kikérni a véleményetek ebben :)És nyilván a súlyzós edzések maradnak úgy ahogy eddig

2017. márc. 4. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Aerob mehet minden nap akár
2017. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jólenne csak időm nincsen :/
2017. márc. 4. 14:09
 3/3 anonim ***** válasza:
hat akkor annyiszor amennyi idod van
2017. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!