Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérje lenne nekem...

Bajka István kérdése:

Milyen fehérje lenne nekem ideális? 77 kg vagyok 178 centi, izmot szeretnék építeni.

Figyelt kérdés
Milyen típusú fehérje lenne nekem a legideálisabb? pl tejsavó, búza, szója stb.. 178 centi magas vagyok és 77 kg, 3 hete kezdtem edzeni. terembe járok tehát súlyzós edzést végzek, ha ez számít. íze teljesen mindegy, a hatása miatt venném, és fontos lenne az ár, tehát a Beef proteinek kizárva szerintem, bár tudom hogy elv az a legjobb.

2017. jan. 14. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tejsavó, de ezek csak fehérjék szóval nem tudom, hogy milyen "hatást" vársz..
2017. jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A fehérje táplálék kiegészítő. Ha nem tudod bevinni a napi fehérje szükségletedet ételből, akkor a fehérjével tudod kiegészíteni. Ha te edzés után iszol egy sz@ros adagot, de egész nap parizeres zsemlét eszel, akkor semmit nem fog érni.
2017. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az étel lenne a legjobb számodra.

77x2= 154g fehérje kell neked, de kicsit kevesebb sem gáz.

Vicc ennyit bevinni kajából.

300g csmell- 70g, 200g zab - 25g, 250g túró- 40g, már majdnem meg is van, iszol még 1 adag fehérjét és kész, de szerintem ennyivel is fogsz izmosodni.

2017. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket, igazábol amit most találtam az búzafehérje, az nemjó?

[link]

konkrétan erről lenne szó.

Tejsavó fehérjét még nem néztem.

2017. jan. 14. 13:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Sima tejsavót vegyél!
2017. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm, tudnál esetleg mondani valami olcsóbb fajtát? vagy esetleg linkelni? személyes tapasztalatod érdekelne leginkább.
2017. jan. 14. 14:39
 7/12 anonim ***** válasza:

MHN-nel nincs gond. GymBeam is jó, most kb egy árban vannak, de a GymBeam cukrosabb, habár finomabb is.

Ezt a búzafehérjét kipróbálom majd, most látom elsőre ezt. 1500Ft/kg.. Ez baromi olcsó.

2017. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

akartam rendelni, esetleg még annyit meg tudsz nekem mondani, hogy ha rangsorolnod kéne a fehérjéket eszerint, milyen sorrendet állítanál fel?

hogy azt pl tudom hogy az állati eredetű a legjobb, és a többi?

2017. jan. 14. 14:58
 9/12 anonim ***** válasza:

Tejsavó az jó, ízre is, szóját ittam én, attól majdnem hánytam. Sajnos többet nem próbáltam, max tejsavó+szója keveréket, de abban is a szóját éreztem. Most ezt a búzát kipróbálom, mert koldusság van. :D

A beefet hagyjad, vágóhídi hulladékból készül, zselatin, csak drágán.

2017. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tejsavót vegyél, tökmindegy milyet
2017. jan. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!