Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez is genetika miatt van?

Ez is genetika miatt van?

Figyelt kérdés

Ekto-mezomorf alkat vagyok széles vállal keskeby csípővel, de pálcika karokkal. A váll és karizmaim szépek és definiáltak, de a bicepsz olyan, mint egy gömb fagyi, de mikor csak úgy "lóg" egy vékony kis semmi, mintha életemben nem fogtamvolba még súlyzót a kezemben. Fél éves edzésmúltam alatt semmit sem nőtt (előtte egy évig ment a calisthenics).


Erre még rápakol, az, hogy torz domináns vagyok, tehát nagy, férfias mell és kis kar párosítás.


Nincs étrendem, de mikro és makrotápanyagok terén igyekszeka maximumot kihozni az étkezésemből.


A suli konditermébrn edzek igyekszek hetente kétszer edzeni karra, tricepsz-centrikus edzést végzek bicepsz gyakorlatokkal szuperszettben


A karom mégsem nő. Az unokatesómnak ilyen idős korában már giga kezei voltak, pedig ő is naturál.


Van erre megoldás vagy fogadjamek, hogy,egy pólóban vékonynak kinéző genetikai hulladék vagyok? Az se zavar, ha így van, számomra az edzés inkább feszültséglevezetés, mint testet építő ipari tevékenység, bár nem ártana ha minden izomcsoporton megmutatkoznának az úgynevezett "kellemes mellékhatások".


15/f



2017. febr. 13. 21:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést a gépelési hibákért.
2017. febr. 13. 21:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Tanulj meg edzeni. Minek szupersztár, milyen centrikus nem tudom miről beszélsz? Én 3-4 sorozattal kikészített akármelyik izmok, és fejlődik is. De szerintem fogd a genetikára.
2017. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A karod tömegének kétharmadát a tricepsz teszi ki. Piramis módszerrel végzett szuperszettekkel kifingatom a karom. Az edzés mondhatni sikeres de közel sem hatékony. Túledzeni sem szoktam. 50 perc alatt kifárasztca a kar.
2017. febr. 13. 22:04
 4/8 A kérdező kommentje:
*kifárasztva
2017. febr. 13. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Bizonyára neked 15 évesen szuperszettezgetni kell, meg egy órás karedzést tartani. Agyrém.
2017. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szarul edzel és szarul kajálsz. Hány kilót húzol fel? Majd ha a testsúlyod 2-szeresét fel bírod, akkor csodálkozni fogok ha vékony leszel.
2017. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

--gömb--


Utolsó, én felhúzom a testsulyom dupláját mégis vékony vagyok. Ahhoz nem kell nagy izomtomeg és attól még a többi testrész lehet vékony. A kar simán.


Amúgy nem biztos hogy a szuperszett a tuti. Lehet érdemes volna megpróbálni más rendszert. Mondjuk egy sima 5*6-ot.

Én például eddig magas ismetleszzamra mondom hogy bevált, de mindenki más.

2017. febr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: olyan erőszint mellett még az se gond ha vékony az ember :D viccet félretéve akkor a kaja rossz.
2017. febr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!