Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az egészet újra kellene...

Az egészet újra kellene építeni az alapoktól kezdve?

Figyelt kérdés

Az étrendemrol lenne szó, mivel úgy érzem nem jön valami gyorsan az izom. Így néz ki egy átlagos hétköznapi kajám:

Reggeli egy Croissant + tea

Suliba 1 szendvics (kenyér vagy kifli)

Sulis ebéd kb 12:50 kor (ez van, hogy rántott hús, van hogy hal, igazából mindig más)

Suli után rögtön Edzés

Hazaérek 18:00 körül egy igazi nagy ebéd hussal és rizzsel, zöldséggel + Protein poros turmix (Mhm whey fehérje por)

Ezután pár óra pihenés jön , és a vacsora ami van hogy két szendvics , van hogy tojás vagy ehhez hasonló + Kreatin

Így néz ki az edzos napom, a pihenő nap is kb ugyanez, csak akkor nem iszom a fehérjét.

Sajnos nem mértem még le hány gramm az ebédem, de megnézem majd .

Szerintetek milyen ?

17F tömegnöveles lenne a cél elég erősen ... 57kg

Külön zsírt is kellene bevinni ? Ha igen akkor mivel?

Nagyon köszönöm az összes embernek aki segít! :)



2017. márc. 5. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:

most te viccelsz?

tömegnővelés nem suli kajabol meg szendvicsbol all

ez nem etrend

nem csoda h nem hizol

es igen mindenkepp tisztaba kellene lenni azzal hogy mennyit kaloriat eszel egy nap

egyebkent hol a napi feherje? mert ez meg 1g%/testsuly sincs

2017. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hogyan tudnék akkor jobban kajálni?

Suli mellett hogyan lehetne több fehérjét illetve szénhidrátot bevinni még?

2017. márc. 5. 17:59
 3/8 anonim ***** válasza:

csirke es rizs

csirke=feherje

rizs=szenhidrat

az meg kifogas hogy suliba jarsz

en is sulis vagyok es ugy viszem a kajat dobozba hidegen,meg kell szokni az teny h hideg a kaja

reggel mehet zab,esetleg sajt,10 oraira is valami hasonlo esetleg banan is mehet

haza jossz mehet turo zabbal vagy tojas,vacsira megint hus de akkor mar rizs nelkul ajánlom

2017. márc. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez nem étrend...:D

reggeli: tojás, zab, túró, legrosszabb esetben is fehérjeturmix zabbal, vagy jó bőven valami jóminőségű csirkemellsonka teljeskiörlésű kenyérrel sajttal

a sulis kaját meg hagyjuk sok mindenre nem jó szépen otthon előző este vagy aznap reggel meg kell főzni a másnapi vagy akár a következő 2napi kajádat és azt viszed magaddal dobozban és eszed!! de annak meg nem kell feltétlen csirke rizsnek lennie ehetsz te bármit amit megkívánsz csak olyan minőségben kell elkészíteni olyan mennyiségben hogy az neked jó legyen alapanyagok szintjén szóba jöhet itt mindenféle hús (akár zsírosabbak is), hal, tojás, zab, rizs, durumtészta, krumpli, bulgur, zöldségek

kb bármit elkészíthetsz amit szeretsz pl spagetti megcsinálsz egy durumtésztát meg én mondjuk 1kiló darált marhával szoktam paradicsomosan megcsinálod és kész fullos kaja és még finom is de csinálhatod ezt csirkéből is nincs megkötve...

2017. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem erre nincsen lehetőségem, hogy így hordozzam magammal a suliba a kaját..

Így is anyum készíti, és ennél többet nem igazán tudna már..

Más megoldás nincsen ?

2017. márc. 5. 21:57
 6/8 anonim ***** válasza:
ha már a kaját se tudod megoldani ami ha beleszokik az ember már tényleg nem egy nagy dolog akkor bocs de ez a sport nem neked való keresni kell valami mást... vagy lehet tovább próbálkozni úgy ahogy most csinálod, de akkor meg sok eredményre ne számíts úgy meg nem sok értelme van erőltetni
2017. márc. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

17 évesen nem tudsz főzni magadnak egyszerű kaját?

Én is magamnak főzök és másnap viszem suliba

Anyámmal is ha kell össze veszek a kaja miatt

2017. márc. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En 16 evesen is megcsinaltam magamnak a kajat minden nap, reggel meg vittem magammal. Nem nagy mutatvany.
2017. márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!