Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni edzéshez elég ennyi...

Otthoni edzéshez elég ennyi felszerelés? Mi a véleményetek az otthoni súlyzós edzésről?

Figyelt kérdés

Fekvenyomó pad (Scott paddal + lábtolóval),Guggoló állvány, 50 mm-es rúd 140 kg súllyal, egykezesek,francia rúd,húzódzkodó ,súlymellény(15 kg), tolódzkodó, gyűrű, haskerék, fekvőtámasz bak.


Szerintetek ennyi eszköz elég egy jó fizikum eléréshez?Vagy elkerülhetetlen az edzőterem?


Bárhogy nézem ez a mai 9-10 ezres havi edzőtermi bérlet árak mellett 2 év alatt megtérülne + ha akarom ezt később el is tudom adni ,szóval egy része visszajönne míg a bérlet árát sose látom viszont.Az edzőterem is jó 25-30 percre van, ami oda-vissza 1 óra, szóval talán ebből a szempontból is jobb megoldás lenne az otthoni "edzőterem".Plusz ha abbahagynám (valamelyiken okból kifolyólag) a termi edzést,akkor ugye nagy része leépülne a megszerzett izomnak pár hónapon belül(akárcsak az otthon szerzett izom),így viszont saját eszközökkel kissebb veszteséggel lehetne "újra építeni" magam.Nem menne kárba a sok bérlet ára...Szerintetek?


Persze tudom,hogy a terembe sokkal több dolog áll a rendelkezésemre, de sok a felesleges gép,ahogy hallom.Ezekkel amiket felsoroltam ellehetne végezni a legfontosabb gyakorlatokat?



2017. márc. 6. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Elég ez.Ami nagy hátrány,az az edzőtárs/segítő hiánya.Néha át kell lépned a határaidat,az pedig nem megy anélkül,hogy valaki ott áll mögötted
2017. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 natúr pad, 1erőkeret + súlyok. Ennyi kell és mindent le tudsz edzeni...

Az ilyen fekpad kombinálva scottpaddal olcsóságokkal nagyon vigyázz alattam már szakadt össze... jobb egy sima de minőségi pad.

Lábtoló meg aztán totálisan felesleges..

A súlyokat meg ok most ennyit veszel, de amint nem elég lehet bővíteni.

Az otthoni edzés egyetlen hátránya, hogy könnyebb elhalasztani az edzést...

2017. márc. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyebként amiről a srác beszél az nem lábtoló. Az egy sima combfeszítő a padra szerelve. Nem mindegy.
2017. márc. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is gyanús, hogy nem lábtolóra gondol.
2017. márc. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akár néhány megfelelő súlyú kettlebell is elég lehet, azon múlik mit tudsz vele kezdeni.
2017. márc. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!