Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő mire feszes kerek...

Mennyi idő mire feszes kerek fenekem lesz?

Figyelt kérdés
1hónapja elkezdtem edzseni fenékre. Szeretném,hogy nyárra látszódjon ebből valami (nem várok csodát) Ez lehetséges? Vagy kb mennyi idő mire szép feszes lesz? 167centi és 52kg vagyok

2017. márc. 10. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:

időben nem lehet megsaccolni, minden tőled és a gyakorlatoktól függ.

légy kitartó és persze, hogy nyárra kerek feneked lehet, ha teszel érte :)


váltogasd a gyakorlatokat, végezd súllyal a gyakorlatokat, menj le futni is :)

2017. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írd le az edzésterved,meg nagyjából az étrended,abból lehet némiképp jósolni.De az nem ritka,hogy átlagos,vagy gyengén sportosabb alakról indulva,személyi edzővel edzve,pontos kaját tartva fitnesz modell bajnokságot nyernek lányok egy év edzés után.
2017. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kenzo. válasza:

Csak kitartaas.

Szeretjuk a "jo" popsis lanyokat😏

2017. márc. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2/3


Heti 6-szor edzek napi 2órát és mióta elkezdtem,egészségesen táplálkozom (neten kerestem direkt erre a célra étrendet).

Viszont elég vékony vagyok és ezáltal nagyon lapos.

2017. márc. 10. 22:13
 5/8 A kérdező kommentje:
*2/4
2017. márc. 10. 22:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat nyaroig biztos nem lesz kerek feszes feneked.. foleg ha nem tomegelsz akkor izom nem fog neked ott nolni.
2017. márc. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát igen, az a nehezebb eset, ha a semmiből akarsz szép feszes kerek feneket, nyilván egy nagyobb, de nem túl formás segget könnyebb megformálni
2017. márc. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó, akkor leszek én a bunkó pasi :D


Ha nem látjuk, hogy miből mit akarsz csinálni, akkor nem tudjuk megmondani. Most emiatt fel ne töltsd ide a képet magadról, csak szólok, hogy értelmetlen a kérdésed.

2017. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!