Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék néhány kilót leadni,...

Mostvagysoha kérdése:

Szeretnék néhány kilót leadni, majd pedig izmosodni, de nem tudom hogy kezdjem, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval 19 éves fiú vagyok 180 cm es 72 kg. Eddig éveken át fociztam és mellette hobbi szinten erősítettem, viszont fél éve nem játszok már, így fel is jött egy kis sörhas. Január elejétől elkezdtem kondiba járni, de még elég zöldfülű vagyok benne, ezért tőletek kérnék segítséget. Szóval alapvetően a hasam aljánál, csípőmnél, combomnál elég nagy zsírpárnák vannak, szeretném ezt ledolgozni, úgy,hogy a lehető legkevesebb izomtömeget veszítsek, és ezek után pedig egy ilyen vállalható strandfazont szeretnék elérni. Nem tudom pontosan milyen edzésmódszereket alkalmazzak, és milyen intenzitással, ebben jó lenne, ha valamelyikőtök tudna segíteni.

Kicsit utána olvastam és úgy vélem ilyenkor az aerob edzés a legmegfelelőbb. Mondjuk szerintetek ha szobabiciklizek vagy kocogok egy órát a kondiban, aztán mondjuk fekvőzök, guggolok az jó lehet? Hány hétig érdemes ezt csinálni? Esetleg egy kis plank? Kajára is oda fogok figyelni, tudom hogy sok rizst, csirkét meg tojást kell enni a fehérje miatt de kb ennyi a tudásom a táplálkozás terén. Ezzel kapcsolatban is szivesen venném a tanácsaitokat!

Szóval még egyszer röviden: némi zsírt szeretnék leadni, majd pedig kicsit izmosodni.

Segítségetek előre is köszönöm!



2017. jan. 8. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a zsírleadást szerintem, tömegelj. Ha lefogysz, úgy fogsz kinézni, mint egy anorexiás, nincs alatta izom ami látszódjon. Nyárra leszálkásítanod már nincs értelme, de izomtömegben nőhetsz addig 5-6 kilót.
2017. jan. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 karibali06 válasza:
Nyugodtam tömegelhetsz. Ha már lesz egy egészséges izomzatod, akkor éri meg szálkásítani. Így elég vézna lennél, ha diétáznál.
2017. jan. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 karibali06 válasza:
Nyugodtan tömegelhetsz. Ha már lesz egy egészséges izomzatod, akkor éri meg szálkásítani. Így elég vézna lennél a végére.
2017. jan. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!