Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék még az alakomon...

Hogyan tudnék még az alakomon változtatni?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Mindig is duci, kövér voltam. A 65 kg-ot is elértem, ehhez pedig 159 cm párosult..szóval kétségkívül 'husis'voltam/vagyok. Tavaly nyár elején azt mondtam, hogy mostmár tényleg elég. Kevesebb, és egészségesebb dolgokat kezdtem enni, bár ezzel nagyon sosem volt gondom. Valamint elkezdtem itthon tornázni. Nyár közepére, végére 59 kg voltam. Akkor nagyon büszke voltam magamra, de később rájöttem, hogy ez még mindig nem elég..

Most újra rendszeresen tornázom, odafigyelek, hogy mit eszem, és mennyit. A súlyom viszont sűrűn változik..egyik nap 57, aztán másnap 58, utána megint 57 kg.

A combom még mindig vastag, valamint laposabb hasat is szeretnék.. Mielőtt valaki azt mondaná, hogy ez nem így működik..Tudom, hogy ezért meg kell dolgozom:)

Elsősorban tanácsokért, esetleg saját tapasztalatokért írtam le a történtemet.

Ha végigolvastad, és még válaszolsz is, nagyon szépen köszönöm!:)



2017. márc. 12. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ingadozó sulyban azt beleszámoltad hogy evés előtt vagy után , vagy ürités wc-zés után mérted e sokat számít de ennyi idősen ne aggódj ugyis nőni fogsz és a testzsir lejebb megy
2017. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak így tovább! Az aerob edzéssel meggyorsíthatod a folyamatot.
2017. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kortól függetlenül... Kcal deficit mellett fogyni fogsz. TEhát kevesebb kcal viszel be mint amit felhasználsz. Ilyen egyszerű és ennyi a lényeg. Tehát étrenddel tudsz fogyni. Tornázz meg eddz mert jó az egészségednek.1,5-2g/tskg fehérje legyen meg.


Súlyoddal ne foglalkozz nagy wc,só és cukor fogyasztás (megkötik a vizet a testedben) mind befolyásolják. Én egy nap alatt (tehát nem is másnapra) simán tudok 3 kilót ingadozni.


Ha kérdésed van írhatsz privátot is.

2017. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2017. márc. 13. 16:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ebben biztos van valami:)..nem szoktam figyelni, hogy most reggel, vagy este, evés előtt, vagy után mérem a súlyomat.
2017. márc. 13. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!