Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék változtatni az...

Hogyan tudnék változtatni az alakomon? Motivációval lenne problemam.

Figyelt kérdés

15/l 170cm es 70 kg vagyok

Nagyon nem szeretem az alakom mert a tulsuly az a hasamon combomon foleg a derekamon latszik.

Eltervezem mindig ,hogy eljarok edzoterembe,rendesen étkezem de nem igazan jon ossze.

Mostmar viszont elegem van a kulsombol.Nem erzem jol magam benne es mivel telen majd jonnek a balok szebb szeretnek lenni.

Heti 3x edzőterem eleg lenne mozgasnak?(1,5 óra)

Etkezesemre is odafigyelnek es nem iszok cukros uditoket,tetsztat,kenyeret,krumplit is kerulom. Mit ne egyek meg?

Kb 15kg szeretnék leadni. Nagyon orulnek ha ez nyarra sikerulne.

Addig is hogy motivaljam magam?


2016. okt. 15. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Jól csinálod.

Mennyi kalóriát eszel? Miket?

Nézegess vékony lányokat, s gondolj bele, hogy Te is lehetsz olyan

2016. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
2016. okt. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az evészettel kapcsolatban szeretnék segíteni, nehogy abba a hibába ess, mint én. Nem számoltam a kalóriákat, így azt hittem lemozgom, amit megettem, aztán kiderült, hogy azért nem fogyok, mert jóval a szükséges kalória felett vagyok, és nem mozogtam mellette eleget. A kalóriabázis ebben tud segíteni, én rendszeresen használom :)


Egyél tényleg eleget. Volt időszak, amikor átment koplalásba a fogyókúrám, elkezdett a szervezetem raktározni és emiatt híztam.


A mit ne egyek még-re annyit tudok mondani, hogy én tipikusan az a fogyó vagyok, aki mindent eszik, csak mértékkel. Persze egy idő után rájön az ember, hogyha egy fél szelet pizzát pl bevisz, akkor kereten belül marad, de nem lakik jól. Úgyhogy én azt eszek, amiről tudom, hogy laktat, mégis annyit, hogy beleférjek a kalóriadeficitembe.

A legtöbb ételnek megtalálod a tápanyagértékét vagy a hátoldalán, vagy pl megit csak ilyen kalóriaszámlálós oldalakon, amiből meg tudod állapítani, hogy mit ne egyél.


A motiváció mindenkinél mást jelent. Engem a motivációs idézetek hajtanak előre, az előtte-utána képeim, meg maga a sport. Hobbi sznten heti 2-szer röpizek, de csak fogyó végett kezdtem, mostanra imádom, remélem te is így leszel a kondival. Továbbá motivál egy szép ruhaösszeállítás például.

Sok-sok sikert kívánok, remélem kaptál választ, segítsgéet és nem csak hegyibeszédet! :)

2016. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!