Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vissza menjek eddzeni?

Vissza menjek eddzeni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem jo kategóriába irtam ki a kérdést, de máshová nme passzolt nagyon.

Szoval szerintetek visszamenjek szertornázni? Regen 5-6évig tornáztam de csak ugy hobbi szinten, de azér nagyjából tudom az elemeket, és szerintem vissza rázódnék könnyen. A baj csak hogy mar jò pár éve nem mozogtam mert sok volt nagyon a tanulás, és fel is szedtem jó pár kilót, ugye most 82kilo vagyok es 173cm magas. De próbálom leadni. És tudom hogy ezt nekem kell eldönteni hogy vissza megyek e, de tanácsra lenne szükségem.



2017. márc. 15. 12:18
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Simán menj vissza, ha van kedved. Teljesen jó edzés a torna. Kis diéta és a torna melé még plusz aerob edzés és rendben is leszel.
2017. márc. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kérdés. Valamit muszáj mozogni, ha nem akarsz leépülni. Ha a szertornát szereted, akkor legyen az. A lényeg, hogy élvezd, és közben karban tartsd a tested.
2017. márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanacsotokat, es koszonom a válaszokat :)
2017. márc. 15. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!