Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggolásnál szapora szivverés,...

Guggolásnál szapora szivverés, nehezebben jön a levegő mint bármilyen gyakorlatnál, kardio a megoldás?

Figyelt kérdés

egy gyakorlatnál sincs ilyen gond, csak a guggolásnál

heti 3 futás megoldaná ezt?


2016. nov. 25. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Ez olyan mint amikor az ember lehajol bekotni a cipojet es luktet a feje?
2016. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lazy Lover ***** válasza:
persze menjen a kardió az jót tesz szívnek
2016. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1

nem, hanem olyan mintha futottam volna vmennyit, amit sajnos azóta nem csináltam hogy leérettségiztem

akkor heti 3 kardiot beiktatok, 30-40 perc elég? vagy kéne 1 órát?

2016. nov. 25. 18:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég bőven.
2016. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
1 órát nem hiszem, hogy lenyomsz kardió tartományban. Fél óra egyébként bőven elég.
2016. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen. Szerintem inkább sprinteket nyomj. Rövid tartomány nagy erőkifejtés=Guggolás/Sprint. Szerintem az többet segítene de csak egy tanács.
2016. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

tehát ilyen HIIT edzést mondasz, hmm az még nem is hangzik rosszul, de kezdetnek sima futással kezdek mert úgytudom oda kell egy kis edzettségi szint:) én meg már 1éve nem futottam(cinkes tudom)

köszi a válaszokat

2016. nov. 25. 22:07
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
legnagyobb izmod na na hogy nem lehet esz nelkul belerohanni :D en emlekszem mikor kezdo voltam rohantam a wcre hanyni mert olyan rosszul voltam. aztan tanacsoltak a szolocukrot na az meg rasegitett mert birni jobban birtam de 10 utan olyan gyorsan leesett a vercukrom hogy elkezdtem szedologni meg hanyinger :D aztan vettem szolocukorport amit bekevertem a vizbe es edzes kozben a sorozatok kozott kortyolgattam. nem volt gond. de fuss heti 2x legalabb az nagyon sokat dob a teljesitmenyen! hagyj pihenot a kardio edzes es a sulyos edzes kozott. ne hajszold magad tul ozd be mikor mit csinalsz.
2016. nov. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!