Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » TÖMEGNÖVELÉS-már unom a...

TÖMEGNÖVELÉS-már unom a csirke-rízst. Van más megoldás? -ektomorf alkat vagyok

Figyelt kérdés

Csirkét általában 6-8db tojással szoktam helyettesíteni(az kb 30-45g feherje),esetleg más?

Más szénhidrátforrások?(zab nem finom, vagy csak én vagyok béna az elkészítlésben),zöldségekben mennyi van?Vagy miket egyek hogy minél több szénhidrátot vigyek be?



2016. okt. 1. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ekto kb bármit ehet tomegnoveleskor, olajos magvskkal hogy állsz?
2016. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
okés,sajnos sehogy, mennyire fontosak a zsírok?
2016. okt. 1. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy ektomorfnak elengedhetetlen a sok zsír, telítetlen zsír.

Akár 2x ttkg is, szénhidrát meg fehérje mellé.


Úgy fel tudom húzni magam az embereken, miért kell mindig rizs-csirke kombót nyomatni nem értem az embereket. Én is hánynék ha 1 évig csak azt kellene kajálnom.


Rengeteg pác van a húsok mellé, amitől érdekes finom ízűek lesznek, na meg ott van a sokféle halhús, marhahús, bélszín és rengeteg finom egészséges, fehérjében gazdag hús.


Rizs ? Rizset is 1000 féle képpen el lehet készíteni, hogy isteni finom legyen, csak kicsit utánna kell nézni és tesztelgetni az ízeket, játszani velük. Mehet durumtészta és más tésztafélék, azoknak is tudsz külön kalória szegény szószt csinálni, amitől megint csak finom.


Pancake készítés. Most nem fogok regényt írni, de ha ennyire nem tudod feltalálni magad, akkor...

2016. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyiszor de annyiszor le lett már írva.


Pulyka, hal, marha, disznó, tengeri szarságok stb...


Krumpli, rizs, köles, édesburgonya, kuszkusz stb...


Egy héten max kétszer eszek csirkét.

2016. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akármit megehetsz.
2016. okt. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!