Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő v. fehérjepor?

Tömegnövelő v. fehérjepor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem felétek.

Ki, mikor, hogyan dönti el, hogy tömegnövelőt-is- szed, vagy csak a 'sima' fehérjét használja?

Haverék azt mondták, hogy nem igen kéne tömegnövelőznöm, mert az ismerősünk úgy járt, hogy szedte egy ideig, edzett is rendesen, felépített, szép nagy izmok, majd koliban ment a pizzázás, bulizás, edzés kihagyás és hiába már nem szedte, elhízott (tudom, hogy a helytelen táplálkozás miatt) és hogy hiába a helytelen étkezés, a tömegnövelő is rásegített rendesen.

Na most vagyok én, vékony vagyok, viszont hízékony alkat. Azaz hamar elzsírosodok, viszont izom elég nehézkesen akar rámjönni. Ezért gondoltam, hogy fehérje mellé esetleg érdemes volna? Mert a leírásában is szerepel, hogy elősegítí az izom növekedést.


2017. márc. 20. 15:33
 1/5 A kérdező kommentje:

Ez van odaírva leírásban, bocsi:

Tömegnövelők azon egyének számára lettek kifejlesztve, akik szeretnék növelni testsúlyukat és erejüket.

Ezért nem értem, mert ugye fehérjével is növelhetem a testsúlyom és erőm.

2017. márc. 20. 15:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell a cukros tomegnovelo. Egyel annyit amivel havi 1 kilot felszedsz. Napi 2g feherje testtomegkilogrammonkent es a kaloriat neked kell kikalkulalni hogy mennyi az, amivel feljon a havi 1 kilo.
2017. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 paper_chaser ***** válasza:

Ja, hát ha edzés nélkül tovább iszogatta a tömegnövelőt, akkor attól is zsírosodhatott.

Inkább fehérjepor, ha választani kell egyébként, már csak a cukor miatt is. De legyen étrended.

2017. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
Nem kell tömegnövelő, mivel nagy része cukor.
2017. márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Meg van az étrendem, edzek is rendesen csak sajna nehezen gyarapodok, ilyen fajta vagyok, de akkor türelemmel leszek.
2017. márc. 20. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!