Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen hatásos egy Durabolin...

Milyen hatásos egy Durabolin szteroid kúra?

Figyelt kérdés
Itt elsősorban azokat kérdezem akik használták a szert. Elsődleges célom nem az hogy "koxoljak" csupán információ szerzés azoktól akiknek van valamilyen tapasztalata a szerrel kapcsolatosan.

2017. márc. 26. 18:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy tömegnövelés céljából milyen hatásos
2017. márc. 26. 18:49
 2/10 anonim ***** válasza:
Tömegelésre teljesen jó, de kell mellé tesztó is
2017. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Cortez70 ***** válasza:
jo, ha olyan a cucc, de önmagában csak az idióták nyomnak decát.
2017. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az kérdés még hogy Férfi vagy nő vagy. Ha nő akkor teljesen oké magába,elég erős szer.

Férfiként muszáj mellé a tesztó,de jól müködik vele. Bár inkább boldenon mellett tenném le a voksomat esetleg mind2 egyszerre kisebb dózisban.

2017. márc. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Cortez70 ***** válasza:
Nőknek krvára nem kellene deca vagy boldi kedves előző. Ne ajánlgassunk már ilyeneket bakker!
2017. márc. 27. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha túl vannak a cica kokszokon akkor mit nyomnak? Szerintem decát,de annak már komolyabb mellékhatása van. Primo meg a többi tabis cucc ott se fogd hozni sokat és ha több kell akkor melyik szer lenne jó? Nem ajánlottam én semmit...
2017. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Cortez70 ***** válasza:
Nőnek teljesen oké, azt irtad. De mindegy, hagyjuk.
2017. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet félreértésen alapult,de rendben hagyjuk.
2017. márc. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok természetesen! Köszönöm a válaszokat. Még egy kérdés: tesztoszteront miért kell együtt nyomi egy Durabolinnal?
2017. márc. 31. 13:22
 10/10 Cortez70 ***** válasza:
Mert lecsökkenti a libidot és teszto nélkül nem áll fel a cerka. De nem csak a decahoz kell teszto hanem a legtöbb cucchoz is.
2017. márc. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!