Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valamit lehet tenni azellen,...

Valamit lehet tenni azellen, hogy a nehezen felépítétt izmokat egy hét alatt ne veszítse el az ember, ha netán nem ér rá egy hétig lemenni edzeni?

Figyelt kérdés
Egy hét szünet, és máris kezdhetem elölről. Kicsi súly, izomláz stb. Miért ennyire edzésfüggő az izomzat rövid távon is?
2017. márc. 30. 15:37
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
Tartod a jó étrendet. Amúgy 1 hét alatt nem vesztesz izmot.
2017. márc. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából az eddigi tapasztalatim szerint ez nagyon genetikai, és másod sorban étrend függő. A nagy általánosság egy normális étrendel nem veszít semmit 1 hét alatt.
2017. márc. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2


Igen, nem figyeltem oda a plusz fehérje bevitelre, szóval nem vittem be annyi fehérjét mint amikor edzettem is.

Meg az a fránya izomláz tönkreteszi az edzést, mert első nap megedzem a mellem, aztán következőn amikor hátazni meg vállazni kéne, akkor sza..rul megy mert a mellbe izomláz van. Aztán 3-ik nap megedzem a tricepszet is és izomláz miatt amikor újra mellezni kellene nem megy a szokásos súlyokkal.

2017. márc. 30. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:

1 hét kihagyás? Ne viccelj már:)

Ha előtte rendesen edzettél,és a kaját sem hanyagoltad,kb.egy hónap kihagyás kell,hogy az izom elkezdjen punnyadni.

2017. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!