Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Már egy ilyen formát is...

Már egy ilyen formát is lehetetlen elérni naturálon?

Figyelt kérdés

[link]

jobb oldali


2017. ápr. 1. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó genetikával el lehet ,de átlag ember nem éri el szerintem.
2017. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem a méret a problema, azt el lehet erni.

Ez a Photoshoppolt kinezet, hogy ilyen rohadtul tetek az izmok a szalkassag mellet. Az ami nem lehetseges.

[link]

[link]

Itt egy valodi natural, aki kb 10 eve edzett a kepeken. Rengeteg ember versenyfelkeszuleset vezette, Edzeselmeletbol van Phd-ja szoval nem a hozza nem ertes a problema.

Lehet hogy nagyobb a tomeg, meg szalkasabb de megis latni lehet azt hogy nagyon lapos es ilyen "vezna"

2017. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Cortez70 ***** válasza:
A jobb oldali forma lehet natural. Koxal kerekebb lenne az izomzat ennél. Főleg a vállnál.
2017. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet Cortezzel.


A szteroid használat nem feltétlenül kerekíti ki az izmokat. Ami kikerekíti az a töltöttség állapota.


Teszem azt, ez a fazon inkább használt szteroidot, minthogy nem. Ehhez a naturál formához fogalmam sincs hány évre, talán 10, lenne szükség. Ekkora edzésrutin mellett nem lenne lemaradva ennyire a válla.


Ettől függetlenül lehet naturál, rossz vállgenetikával és rossz válledzéssel, de szerintem ez bizony kokszol. Talán ha lenne róla több kép, akkor kiderülne, hogy vagy-vagy.

2017. ápr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Cortez70 ***** válasza:
Nem kell velem egyetérteni. Én leírtam mit gondolok.
2017. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Cortez70 ***** válasza:
Ja még annyit, hogy nekem egyetlen pici teszto kuraval sokkal nagyobb vállam és karom volt, nulla ch mellett.
2017. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#4 Versenyre is keszitek, es azt kell hogy mondjam, hogy de. Meg laposan is sokkal kerekebbek. Eleve a csuklyaban tobb a receptor, igy eleg jol latszik. Naturaloknak semmi csuklyaja nincs.
2017. ápr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Cortez70 ***** válasza:
Ennyi.
2017. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jo genetikaval talan el lehet erni de maga az ember nem natural(Zac Efron).
2017. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A bal oldali fószer már halott Zyzz aziz a neve asszem de kb 4 halt meg szet tolta lőtte magát minden szarral taiföldön valami buliban rádobott egy kis tabit aztán a kettő eggyütt elvitte.A jobb oldali szinész annyit tudok de az látszik rajta is hogy volt 1 2 kúra szuri.Visszanéztem egy két évvel ezelötti képet róla és talán túl gyors a fejlődése,bár neki napi meló az edzés szövegtanulás ja és super jó minőségű táplálék bevitellel esélyes,de szerintem nem natur.
2017. ápr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!