Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy hétköznapi embernek...

Egy hétköznapi embernek lehetetlen elérni ilyen formát?

Figyelt kérdés

[link]

1,93 magas azt hittem van v 90 pár kiló, és azt olvastam, hogy 100 kiló, és itt írták valahol, hogy magasság -100 a megfelelő súly, de ha ki van "gyúrva" valaki, akkor is még csak +4-5 kiló ahhoz képest.


2014. aug. 8. 12:41
1 2
 1/12 Osynho ***** válasza:

A magasság -100 egy baromság. Szerinted mindenkinek egyforma a csontozata, izomzata?


A forma egyébként simán hozható, persze edzeni és enni kell rendesen. A kigyúrttól mondjuk messze van.

2014. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen, azt tudom, hogy a kigyúrt azt jelenti, hogy úgy néz ki mint, schwarzenegger fénykorában, vagy mint ronnie coleman. de az már sok, és felesleges. aki nem hivatalos testépítő, annak meg pláne az (szerintem)
2014. aug. 8. 13:09
 3/12 Osynho ***** válasza:
Így van, a kigyúrt, az kigyúrt, tetszéstől, feleslegességtől függetlenül. :) Egy ilyen test se kis munka.
2014. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát igen. ebben is van nehézség az biztos, és folyamatosan tartani egy elért formát, ami jóval az átlag fölött van
2014. aug. 8. 13:13
 5/12 Osynho ***** válasza:
100%
Az ember kap egy sérülést, leépül, majd újrakezdni, megint sérülés és ismét leépülés... Tapasztalat. :)
2014. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
milyen fajta sérülésre gondolsz?
2014. aug. 8. 13:19
 7/12 Osynho ***** válasza:
Bármilyenre, ami gátolja az edzést. Nálam bokatörés, bicepsz leszakadás, vállizom szakadás.
2014. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem baromság a naturálban szálkásan elérhető: testmagasság cm- 100 plusz pár kg. A pár kg már kiadja a csontozati különbségeket is. Eleve pár kg lehet egy vékony és egy vastag csontozatú csonttömege között. Nem bunkóságból írtam, csak vélemény.

A linkelt képen a faszi nem brutál izmos, van kis mellizom és has, de kb ennyi. A karja nagyon vékony. Ez még elérhető forma, persze genetikafüggő is. Nem mindenki lehet ilyen.

2014. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Osynho ***** válasza:
Bőven magasság -100 felett jártam, a sérülések előtt és nem voltam annyira izmos. Nyilván lehetett volna szálkásabb a forma, de bőven látszottak a kockák. Ha a romszálka testet vesszük alapul, az már verseny szint, nem a képen látható forma, és sokan azt is csak cuccal érik el.
2014. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, szálkás formáról volt szó. Nem akarok veled vitázni, veled nincs bajom.
2014. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!