Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 126 g fehérje 190g ch 57g...

126 g fehérje 190g ch 57g zsír. Összesen 1836 kcal. Ez elég szálkásításhoz?

Figyelt kérdés
Ez így is töménytelen mennyiség,nem tudom,mit tudnék még enni

2017. ápr. 2. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Valakinek igen valakinek nem. Testsúly? Mozgás ?
2017. ápr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
74 kg.Kardiózok is
2017. ápr. 2. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdésnek akkor jó,aztán meglátod hogy fogysz. Ha sokat növeled,ha keveset csökkented.
2017. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Emberfüggő. Vegyünk 70 kilós embereket, az egyiknek 2000 kcal kell naponta súlytartáshoz, a másiknak 4000.


Szerintem ez nem sok étel, nekem egy valamirevaló ebéd, adj félórát, kényelmesen betolom, de ugye ez is egyéni...

Ha a térfogat sok neked, egyél töményebb ételt. Sovány húsból, zöldségből és főtt rizsből nekem is nehezebben menne ennyi.

Ha belefér a makróidba egy kis varálással, s kevés neked ennyi étel még szálkásításkor is, ehetsz pl. 1-2 marék mogyorót. Nem tudhatom, neked ez jó-e, nem mindenki bírja jól ugyanazokat az ételeket s lehet, hogy a zsírkeretedbe nem tudnád belepakolni. Ami nem feltétlenül gond, persze, a legkülönbözőbb makrókkal szálkásítanak az emberek.

2017. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
A fehérje picit lehetne több, ch-t meg majd csökkented ha nincs fogyás. Mindenkinek mas az anyagcsereje, genetikaja, nem tudni előre, hogy neked mennyi ch kell majd és mennyire kell levinni.
2017. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!