Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthon is tudnék edzeni?

Otthon is tudnék edzeni?

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hogy elszeretnék kezdeni edzseni azonban ahogy számolgattam az utóbbi hónapban nem nagyon telne arra, hogy egy héten többször is elmenjek a kondiba egy egész hónapon keresztül. Most hónap elejétől már elkezdtem magam rászoktatni a fehérjére és arra, hogy a szénhidrátot hanyagoljam valamint a kalóriákat is elkezdtem számolgatni már. Mivel fizikai munkát végzek ezért egy kicsit észre is vettem magamon, hogy jobb lett a közérzetem és már 3 kg lefutott, azonban elsősorban izmokat szeretnék magamra ,,gyúrni,,. A kérdésem csupán az lenne, hogy ha veszek itthonra súlyokat akkor itthon is tudnék-e minden izmomra edzeni és ha igen akkor ennek milyen menete van, ugyanakkor hogy kell megfelelően csinálni. Az a konditerem ahol tudnák havi bérletet venni az kb. 25 km-re van és ha többször szeretnék menni akkor még drágábba jönne ez az egész :/ A válaszokat és tippeket előre is köszönöm :)

2016. okt. 28. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
vegyél egy fekve padot, egy guggoló keretet, két összeszerelhető egykezest és egy rudat, meg 200 kiló súlyt, és meg is vagy
2016. okt. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem megoldhatatlan, csak eszközöket kell beszerezni hozzá.
2016. okt. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsőként elég lesz egy rúd meg tárcsák, amiből kijön 50 kiló súly. Kezdésnek ez elég. Mellé két egykezes rúd kisebb tárcsákkal. Használtan vegyél ilyeneket, boltban méregdrága, van hogy kilója 1000 Ft. Használtan 250-300Ft/kg árban már lehet venni. Fekvenyomó pad kellhet még meg guggoló alkalmatosság. Bár ezek házilag is elkészíthetőek, ha elég biztonságos. Biztonságra viszont ügyelj nagyon.
2016. okt. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!