Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Street workout edzéster...

Street workout edzéster kezdőnek jó?

Figyelt kérdés

Na szóval amit csinálok:

-6 húzóckodás( mind két oldal)

-6 tolóckodás

-6 lábemelés

-6 fekvőtámasz

-6 kitörés

(4-5 széria)

Esetleg ha jobban fog menni és erősebb leszek emelem az ismétlésszámot

15/f



2017. ápr. 4. 19:51
 1/5 anonim válasza:
SOHA ne az ismetlesszamot emeld, hanem a sulyt. Amugy artani nem art.
2017. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen kezdesnek tokeletes a street workout, mivel a teljes testedet fejleszti. Az hogy soha ne emeled az ismetlesszamot ertelmetlen es ertelmezhetetlen. Noveld az ismetlesszamot ahogy tudod, a sorozatok szamaval egyutt erzes szerint varialhatod. A sulyt amugy sem tudod novelni ha kondiparkban edzel. Aztan par honap utan el tudod majd donteni hogy szeretnel e sulyzosan edzeni.
2017. ápr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az első kommenten én is összehúztam a szemöldököm, hogy saját testsúlyos edzésnél hogyan növelhetem a súlyt. De azért ment mindenkinek a zöpd kéz! :)
2017. ápr. 5. 15:55
 4/5 anonim válasza:
Talan sulymelleny. Most tegyuk fel magadra veszel egy 10 kilos melleny t es elkezdesz huzodzkodni. Sokkal nehezebb lesz de az izmaid hozzaszoknak fejlodnek. Majd ha azzal is konnyu lesz, veszel egy nehezebb sulymellenyt. Ugyanugy hozzaszokik a szervezeted es az is konnyebb lesz egy ido utan (persze tobb idorol van itt szo). Na most mondjuk mar megy eleg lazan a 20 kilos mellennyel a gyakorlat, mi torteni ha leveszed es ugy kezded el? Wow, magas ismetlesszamban tudod csinalni a gyakorlatot. Gyorsabb es hatekonyabb. Ugy is lehet csinalni, de most mi ertelme annak, hogy csinalsz harminc fekvot, ha tizbol is ugyanugy le tudod tudni az edzest?
2017. ápr. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ismerem a súlymellényt de mivel kezdő vagyok nem akarok egyből +10kg-mal nekiesni a rúdaknak
2017. ápr. 6. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!