Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyit mehetnék fel nyárig...

Mennyit mehetnék fel nyárig kreatin kúrával, és megfelelő étkezéssel?

Figyelt kérdés
1 éve edzek ,ectomorf alkat, eddig felmentem kb 8kg ot,és kb 2hónapja stagnálok, az étrendemnél a fehérjére figyelek, a szénidrátot nem nagyon tudom tartani..és mellé menne a kreatin, feltöltés, majd rendesen..a kérdés hogy mennyit dobna rajtam? Ki tudnák törni a stagnálásból? - Egy mindig szikár/kockáshasú fiatal.

2017. ápr. 4. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
kreatinnal nem... 1 kiló izom jöhet még nyárig.
2017. ápr. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez elég lehangoló, most 58kg/170cm vagyok és nyárig szerettem volna 5kg al nehezebb lenni :(
2017. ápr. 4. 23:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Zsírban hízhatsz. De nagyon vékony voltál akkor. 2 hónap van nyárig és nem is most kezded,többet sajnos nem fogsz tudni fejlődni.
2017. ápr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és az étrendet kell rendbe tenni!
2017. ápr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nincs ectomorph alkat, mindenki más, az étrended kéne rendbe tenni ha nem tudod tartani a ch-t, akkor emelj a zsiron, a kreatin nem dobna semmit rajtad, de ha mégis veszel akkor sem kell feltöltés


tudnék*

2017. ápr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy nem kell feltöltés? Miért ne dobna rajtam? Sok ismerőst láttam hasonló testalkattal, és látszott a változás...
2017. ápr. 5. 12:53
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor minek kérdezel? csináljad
2017. ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Várom a tapsztaltabb kommenteket, akik hasonló hajóban eveztek mint én, és mostanra már görög isten testük van.
2017. ápr. 5. 13:14
 9/9 anonim válasza:
koxot egyél mert anélkül nem nőssz more! van occsó danabollom ha édekel
2017. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!