Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kreatin megdobhat erőben?

A kreatin megdobhat erőben?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég foglalkozom testépítéssel, étrend rendben van, viszont szeretném ha lenne kicsit több erőm viszont az edzés elöttiket nem szeretem igy érdemes lenne kreatinnal megprobálkoznom?
2017. ápr. 5. 10:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha több erőt akarsz akkor úgy kell edzeni és következetesen, kitartóan. De egyből keresni mit tudnék beszedni, hogy megússzam a munkát főleg az elején. Nem fog rajtad semmit dobni.
2017. ápr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%

A kreatintól több víz lesz az izomban, tehát jobb lesz az anyagcseréje, tehát igen némileg megdobja az erőszintet...

Én szeretem beta alanine-vel párosítani edzés előtt fél -1 órával bevenni 3-6gramm beta alaninet, mert meggátolja a savasodást és jelentősen ki tudja tolni a fáradtság küszöböt.

2017. ápr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Cortez70 ***** válasza:
Nem mindenkinek dobja meg az eőt, van akinél kicsit segít, de messze nem csodaszer!
2017. ápr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
Megvolt a napi beta alanine reklám köszönjük. Zseniális, hogy egy hónapja edző emberre is képes vagy tukmálni azt a szart.
2017. ápr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy nem támasztól már rendesen fáj a tricepsz mindenki veszi észre, hogy megdobja, mivel természetesen semmilyen "hatása" nincs... nekem pl rettenetesen fáradékony a karom nem tudom miért, orvosok se tudják, de pár fekvőtől már rendesen fáj a tricepszem, ha megy kreatin folyamatosan akkor 2* annyit bírok kellemetlen érzés nélkül, ha beta alanine is megy, akkor pedig unásig tudom csinálni és nem jön az izomfájdalmam...

Neked utolsó, meg a francért fáj?...

Ugxan azt tudom ajánlani, amit a vlogomon szoktam az ilyen szerencsétleneknek... írd le a véleményedet egy papír lapra, sorord össze, aztán egy óvatos mozdulattal, helyezd fel az ánuszrózsádba... ugyanis engem rohadtul nem érdekel...

2017. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Összekeverte a telóm valahogy az írás elejét, azért érthető remélem
2017. ápr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Van egy problémám, amire találtam megoldást, és ezt ajánl9molyan embereknek, akiknek hasonló dologra van szükségük és idejönnek és kérdeznek...

Ha van véleményed, fejtsd ki, írd le, segíts az embereknek... de az, hogy odaokádod minden válaszom alá, hogy "$@& nak tukmálom azt a szart... ennek pont semmi értelme nincs... nem cáfolod meg az állításaimat, csak odaoffolsz... mert téged zavar... akkor ne legyél itt ember...

2017. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Neked aztán nagyon kell vlog, ilyen hatalmas tudással, meg erőszinttel öcsém. Vicc vagy.
2017. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

1 fpgalmad nincs az erőszintemről...

2 kertészeti vlogom van...

2017. ápr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy pár fekvőtöl szétvan a karod, ha meg bekapid a beta alaninet akkor ez megszűnik. Csak a te hülye fejedben létezik. Én is próbáltam beta alaninet, auon kivül, hogy pár percig bizsergeti a bőröm semmiben nem segített, nem savasodtam kevésbé nem tolta ki a fáradtság küszöböt. Azért mert te itt behaluzod, hogy ez milyen extra kiegészitő, nem kell boldog boldogtalannak úgy ajánlani, mint valami isteni mannát.
2017. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!