Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kreatin megdobhat erőben?

A kreatin megdobhat erőben?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég foglalkozom testépítéssel, étrend rendben van, viszont szeretném ha lenne kicsit több erőm viszont az edzés elöttiket nem szeretem igy érdemes lenne kreatinnal megprobálkoznom?
2017. ápr. 5. 10:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy 7milliárd teljesen egyforma ember él a földön...örülj neki, hogy olyan jó egészségnek örvendsz hogy nem érezted a hatását, ettől függetlenül van neki...
2017. ápr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Pontosan ezért nem kéne ennyire istenítened ezt a szart mert nem egyformák az emberek és nem fog rájuk úgy hatni, mint rád a placebó hülyeséged.
2017. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
placebo az eszed tokja az...
2017. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Azt állítod, hogy olyan csoffadt gyenge vagy, hogy nem bírsz fekvőzni se mert nem bírja a karod, kivéve ha beta alaninet zabálsz. Hát ha valami placebo akkor ez az öreg. Ne vergődj.
2017. ápr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem azt állítom, hanem azt, hogy izomfájdalmam van ha elkezdek edzeni... de a felfogásoddal gondok vannak látom... így nem is csoda, ha valamit félreértettél és csodákat vártál a cucctól, ezt nem kaptad meg és most itt vergődsz a nyomorodon...
2017. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ráadásul nem is írtam egy szóval sem, hogy a beta alanine múlasztja el, ezt te fantáziáltad oda.
2017. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Azt írtad pár fekvőtöl fáj a tricepszed, de ha kreatint tolsz meg beta alaninet akkor nem fáj semmi. Na ez fszság ahogy van. Én n vártam csodákat, de te meg hülyeséget beszélsz. Maradj meg a kertészkedésnél ott osztogass tanácsokat, mert a testépítéshez fingod sincs kisfiam.
2017. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
:D maradj ebben a hitben, leszarom...
2017. ápr. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Milyen hitben? Szó szerint ezt írtad te szerencsétlen, legalább saját szavaid ne tagadd már le.
2017. ápr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Srcáok most mit veszekedtek? Azt mondta hogy a kiegtől kitolódik a fáradságküszöbe ennyi van akinek bejött van akinek nem
2017. ápr. 6. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!