Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha valaki nagyon vekony semmi...

Ha valaki nagyon vekony semmi izomzata nincs az azt jelenti hogy soha eleteben nem gyurt? Ti mit gondoltok az ilyen emberekrol?

Figyelt kérdés
pl a vekony szemuvegesek, a pavak, a nyomik, ezek sose gyurtak??

2017. ápr. 5. 14:37
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem kötelező izmosnak lenni. Letojom, hogy ki milyen izmos, legyen normális, az a lényeg.
2017. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki kondizik... Semmit nem gondolok, de pl. az olyanokat nagyon utálom, akik 50 kilósak, a rudat nem bírják kinyomni és akkor pattognak meg keménykednek, hogy ők milyen f4sza gyerekek. Na azt ki nem állhatom. Amúgy ha valaki vékony és nem akar rajta változtatni az az ő dolga, semmi gond nincs vele amíg normális :)
2017. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ez most olyan hogy én meg nem tudok kosárlabdázni..sosem akartam, mert nem érdekel

őket meg az edzés nem érdekli

és?

2017. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ha 1000 emberből 1 jár átlagosan konditerembe, szóval nagyon sok vékony, dagadt, átlagos ember van aki sose gyúrt. Nekem ez nem okoz gondot, neked viszont biztos, hiszen kérdést írtál róla ki.
2017. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy gyúrt,lehet,hogy nem....

Mit gondoljak róluk? felőlem is bárki lehet vékony,ha normális.Primitív dolog csak azért lenézni valakit,mert vékony,vagy furán néz ki,eltérően az átlagtól.

2017. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Manfred Hoeberl. Egy 50ev koruli faszi kb. 30as karral. Röpke 25eve a világ 2. Legerősebb emberének számított,es cirka 64es karja volt 16-17% tzs vel..... Ha most 50evesen ránéznél el nem hinned h valaha egy eddzoterem közelébe is volt...
2017. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!