Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 évesen hány kg-os fekvenyom...

16 évesen hány kg-os fekvenyomás, guggolás és felhúzás számít jó eredménynek?

Figyelt kérdés
1rm-re gondolok.

2017. ápr. 6. 20:33
 1/5 Zedricht ***** válasza:

Sokmindentől függ. Milyen szinten vagy stb.

Nekem a max egy olyan 65 kiló, havernak 85 is kimegy. De ezek olyan 6 ismétlések.

2017. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha már a saját testsúlyod felett tudsz nyomni az jónak számít.
2017. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Függ attól is, hogy mikor kezdted.
2017. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 paper_chaser ***** válasza:
Igazából még szerintem annyira nem érdemes ezzel foglalkoznod, kivéve, ha kifejezetten érdekel az erőemelés. Másfelől viszont ráér pár év múlva komolyabban rámenni esetleg az 1 ismétléses maximumodat tesztelni.
2017. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én 1 éve edzek, akkor még a rúdat se birtam 6-nál többször kinyomni fekvenyomásba, most 70-be 12 simán belemegy, 80-al szoktam szenvedni 6-ot :D. Guggolás 30 kilóval kezdtem, most 100-al szoktam. Felhúzás most 120-al megy 5x, anno 40-el már fájdalmaim voltak. Vállból nyomást 26-osokkal végzem a kezdő 6-oshoz képest. 45 fokos nyomás 30-asokkal 8-asokról. Vélemény?
2017. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!