Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így diétázom. Ez így jó...

Így diétázom. Ez így jó hosszutavon? Többi lent.

Figyelt kérdés

Napi ch bevitel 250 g

Napi feherjebevitel 160 g

Zsīrbevitel: a taplalekokkal bevitt zsírok + 2 ev kanal lenmagolaj.

Szedek vitamin es asvanyi anyag keszitmenyt is ( multi pro plus) es bcaa es glutamin megy (elkeverek 15 grammot fel liter vizben es a nap folyaman kortyolgatva beviszem.)

Emelett az etrend mellett 9 oras fizika munkat vegzek. Heti 4-5× aerob 40 perc es sulyzos amikor tudok kb 4 szer. A kajakat igy osztom el: reggel ebredes utan 40 g szenhidrat es 30 g feherje

10 oraira 70 g ch es 20 g feherje.ebedre 70 g ch es 30 g feherje.uzsonnara 70 g ch 25 g feherje. Vacsora 25 g feherje es zoldsegek. Lefekves előtt 20 g kazein. Es a kajakhoz zoldsegek mennek + ban. Es 3 liter viz. Feherjek: cs.mell. pulyka mell.,tonhal,tojas,turo,lazac,heck

Ch:tk kenyer.basmati rizs.zabpehely.barna rizs.kuszkusz.tk teszta. Szal osszessegeben hosszutavon leadom igy a zsirt? Aztan egy lassu tomegelest szeretnek tiszta etrenddel.ezekbol.amiket irtam. Most 74 kg vagyok 182 cm magas ferfi. Vekony alkat.de a felsotestemen sok a zsir mert eddig szinte edessegen es feherliszten eltem. Skinny fat kategoriaba tartozom szerintem . Szóval mi a véleményetek errol a napi rendszerről?


2017. ápr. 8. 13:00
 1/1 pisti09 válasza:
Szerintem rendben van ha rendszeresen így kajálsz
2017. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!