Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alan Thrall teljesítmény...

Alan Thrall teljesítmény alapján lehet 100%-ig naturál?

Figyelt kérdés

100000 Kalóriás diétákat csinál, lazán guggol 200 kg fölött több ismétléssel, 80 kgval simán simán tolja a katonanyomásokat, meg akik ismerik tudják hogy milyen rohadt erős.


Tudom hogy testépítő és alapból erőre edz, plusz magasabb a TZS%-a, de ez tényleg elérhető naturálban?


2017. ápr. 9. 10:09
 1/5 A kérdező kommentje:
*10.0000 kalória, bocsi ^^
2017. ápr. 9. 10:09
 2/5 A kérdező kommentje:
10.000
2017. ápr. 9. 10:10
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Van akinek ez elérhető naturalban.
2017. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem testépíítő. Abszolút 100% ig biztos, hogy elérhető naturálban. Ügyes a strongman számokban, pl fej fölé lőkés, nemrossz a felhúzása és a guggolása, de azért nem extra azzal a testsúllyal. Fekvenyomni vizsont talán 150 et sem tud, ha nem tévedek. A fizikuma pedig abszolút nem indokolná hogy kokszoljon. Van egy video ahol Tony Sentmanattal edzenek, Mark Belléknél ha jól tudom, látszik benne, hogy pl állóképességileg nem annyira jó. (ha tul sok mindenben jó lenne valószínűbbé tenné hogy nem naturál:D) Meg amúgy hiteles, őszinte embernek tűnik. Na szóval szerintem azon kevés youtuberek egyike aki valóban naturál, és nem fikázni akartam, mert szeretem, de azért ettől még erősebbnek is lehet lenni naturálban.
2017. ápr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Alan biztos, hogy naturál. Nagyon itelligens, konzisztens, következetesen teszi amit tesz, hatalmas szakmai tudásal rendelkezik. Ennek köszönhetőek az eredménye és több, mint 10 évnyi kemény munkának. Nem szokot 10e kalóriát enni, az akkor volt, mikor egy strongman versenyre készült és a lehető legnagyobb tömeget akarta magára pakolni, meg párszor a videó kedvéért. Ő egy igazi sportoló nem egy tipikus tucat koxos youtube bohóc.
2017. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!