Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges 3 hét alatt 10kg-ot...

Lehetséges 3 hét alatt 10kg-ot veszíteni a testsúlyomból?

Figyelt kérdés
Szerintem sokat mutat a mérleg. Ránézésre kb. 10kg-mal kevesebbnek látszok. Arra gondoltam, hogy ha elkezdenék szálkásítani, kcal mínuszban lennék, nem ennék fűszereket, sót, cukrot, ilyeneket. Akkor kb. 3 hét alatt 10kg lemegy rólam? Persze miután lement a 10kg, utána már heti 1kg menne le. Mert az elején több szokott lemenni az első hetekben, mint 1kg. + olvastam, hogy ha elhagyom a fűszereket,sót,cukrot, stbb..-t, akkor lejön rólam a víz és 2-3kg-mal könnyebb leszek. Lehetséges szálkásítás első 3 hetében 10kg-ot leadni?

2017. ápr. 9. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges, csak nem egészséges.

Éheztetés, meg sportolással

2017. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hogy ha elhagyom a cukrot, fűszereket,sót, kb. 1 hét alatt lemegy azzal 1-2kg. Ez mellé még kcal mínuszban lennék, normális étrenddel. Az első hetekben nálam 2-3kg szokott lemenni, utána normálisan 1kg. Az első hetekben ez kb. 4-5kg. Így sem egészséges? Csak a fűszer,cukrot,sót hagyom el.
2017. ápr. 9. 20:32
 3/8 Zedricht ***** válasza:
Fűszereket minek hagyod el? Nem versenyre készülsz, (gondolom)akkor csak saját magad sanyargatása. 2 kg talán lemenne, de 1 kiló felett már nem nagyon okés.
2017. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges 3 hét alatt 10 kilót leadni csak nem érdemes. És ahhoz nem csak a cukrot és a fűszereket kell elhagyni. Nem is értem miféle logika az, hogy előbb hagyod el a sót és a fűszereket mint például....hát akármi mást ami nem illik egy normális diétába :D
2017. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Nem akarok új kérdést kiírni, ezért megkérdezem.

Mi nem illik egy normális diétába?

2017. ápr. 9. 21:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen: cukor, liszt, zsíros húsok, sok "köret", alkohol, gyümölcsök is csak minimálisan. Tehát péládul én előbb hagynék el mindenfajta szénhidrátot a zöldségeken, és mondjuk napi 1 valamiféle zabon kívül, mint a fűszereket. Sőt a fűszereket és a sót csak akkor van értelme, ha már zsír nem is igazán van rajtad, csak a vizet akarod kihajtani.
2017. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de az se mindegy, hogy egy 75 kilós srác akar 65-re fogyni, vagy egy 150 kilós melák 140-re. Nem mindenkinél ugyanakkorát jelent egy 10-es. És így nem mindenkinél ugyanaz a válasz a "lehetséges-e" kérdésedre.
2017. ápr. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne irjatok mar okorsegeket. A szalkasitas lenyege hogy a zsirt lepucold magadrol ugy hogy az ne menjen az izmok rovasara( magyarul minimalizalni kell az izomveszteseget) ha te 3 het alatt 10 kilot adtal le akkor az biztos hogy sok izomveszteseggel is jart. A kerdesre valaszolva lehetseges de csunyan fogsz kinezni mivel nemcsak zsir nem lesz rajtad hanem izom se az meg csak a raadas hogy ez marhara nem egeszseges es ezzel az eheztetessel sokkal konnyebben visszajonnek a kilok (zsirkent) "szalkasitas" utan.
2017. ápr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!