Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Street workout, saját...

A Street workout, saját súllyal végzett edzések azok dobnak a tesztoszteron szintemen? Vagy inkább a súllyal végzett edzések dobnak rajta?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és azért kérdezem ezt, mert néha szex közben lelankad. és tudom, hogy baj nincs csak beparázok, és dobni akarok egy kicsit a tesztoszteron szintemet

2017. ápr. 10. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Súlyzós. Mellé alacsonyabb tzs% sokat hoz a tesztóm,hús sok szex . De nem biztos hogy attól lankad le mert kevesebb a tesztód.
2017. ápr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lazy Lover ***** válasza:
szerintem semmi köze egymáshoz inkább keress fel 1 dokit
2017. ápr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha saját bevallásod szerint is "beparázol", akkor pszichés problémán nem segítene ha magasabb lennea tesztód, de 19 évesen amúgy is csúcson pörög. Figyelj mindenkivel előfordult már ilyen. Ha folyton ezen pörögsz meg nagy ügyet csinálsz belőle legközelebb pont azért fogsz megint így járni. Tudom, hogy nehéz de szard le, ne parázz rá és semmi gond nem lesz. Ez fejben dől el. A szexet élvezni kell nem görcsölni rajta.
2017. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!