Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2éve járok edzeni és a bicepsz...

2éve járok edzeni és a bicepszemen elég nagy mennyiségben stria alakult ki. Nem lehet ezt valahogy "megelőzni"?

Figyelt kérdés
Már az elején is volt stria a bicepszemen, de mostanában eléggé gyarapodott. Minden este kenem babaolajjal. Jó lenne valahogy "megelőzni"... Ezáltal most kilőve a trikóban járkálás, a strandolás stb... Légyszíves segítsetek...

2017. ápr. 11. 21:13
 1/10 Zedricht ***** válasza:
47%
Nem gyakori, hogy valakinek striás a bicepsze. Bőrgyógyász kizárva?
2017. ápr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem viseld büszkén, a kemény munka jele, tökéletesen nem lehet eltüntetni. Van erre valami speciális krém, ha jól tudom, terhes nők is használnak.
2017. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1# Nekem is striás. Kérdező is írta, hogy hirtelen gyarapodott meg.
2017. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Zedricht ***** válasza:
Hát jó tudni, őszintén mondom nem láttam még ilyet.. nekem a hónaljamnál olyan, meg ismerősök vállán tapasztaltam csak.
2017. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És nekem is striás és még 2 osztálytársamnak akik edzenek , egyáltalán nem ritka.
2017. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is sajnos. Terhes nők szoktak kenni a hasukra valamit krémet,az a legjobb! Vagy kakaóvaj. Sajnso eltűntetni nem lehet.
2017. ápr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hidratáld a bőrödet, lehetőleg valami kakaóvajas testápolóval (no homo)


Edzésre meg mindig úgy menj, hogy hidratálva vagy belülről (aka sok víz), ez egyébként más szempontból is hasznos.

2017. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem viseld buszken.. hany lanynak a feneke strias stb
2017. ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de azért annyira nem szép látvány. Csak egy kicsit ha lehet is halványítani valami krémmel akkor azt megpróbálom.
2017. ápr. 12. 22:03
 10/10 anonim ***** válasza:
kakaóvajtól nekem nagyon sokat halványodott valamelyik már nem is látszik.
2017. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!