Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jól csinálom? Kérlek csak...

Fráter István kérdése:

Jól csinálom? Kérlek csak hozzáértő válaszoljon. Köszönöm.

Figyelt kérdés
Üdv.Az a helyzet hogy a normál test alkatomhoz képest pocakom van...most egy hónap alatt leadtam 10-kilót....és rááltam a zőldségre a csirkemellre meg a hal ételre....mivel ezeket irták ""utánna néztem"" hogy ez a legjobb fogyókúrás étel a rízs mellett.Szóval test edzek is de futni nincs idôm mert napi 12-orát dolgozom.a sulyzózások között nem pihenek hanem azt is hasprésre forditom...szóval napi 1-orát edzek de azt szinte megállás nélkül...és elkezdtem szedni az Izo way proteint...A kérdésem az hogy ezzel az étrendel meg a napi egy órás testedzéssel+haspréssel a zsírt le tudom nyomni a hasamról??

2017. ápr. 12. 22:57
1 2
 1/11 Cortez70 ***** válasza:
100%

Helyi zsírégetés az nincs. Tehát azzal, hogy hasprest vegzel még nem csak onnan megy le a zsír. Nincs irányított zsirleadas. Genetika, hogy ki honnan milyen ütemben fogy. Kalória mínuszban tudsz fogyni, tehát a napi kalória mérleg dönt. Nincs ilyen sem, hogy ez a kaja fogyókúrás, az meg nem, hiszen minden mennyiseg függő. A rizsben sok a szénhidrát (ch), tehát ezzel simán lehet hízni is, ha annyi a mennyiseg. Protein por akkor kell, ha nincs meg kajából a napi kb 2g x ttkg fehérje. Ha megvan akkor felesleges a feherjepor, mivel naturalban nem hasznosul több fehérje.

Heti 0,5-1 kilót tudsz zsírból leadni, ennél nagyobb utemnel már izomvesztés van, nem célszerű tartani a gyors fogyast.

2017. ápr. 13. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik fogyókúrás étel... ha kiszámolod becsülettel akkor bármilyen ételt ehetsz... ha meg csak random tömöd magadba, akkor a legfogyókúrásabb ételtől is hízhatsz...
2017. ápr. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért utolsó nem mindegy hogy a szénhidrátot kakaós csigából vagy rizs/bulgurból visszük be...
2017. ápr. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkabb olvasgass meg utana a dolgoknak mert rengeteg okorseget osszehordtal itt.
2017. ápr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3#

Ez egy baromság... tény, hogy nem mind1, hogy én sütöm azt a kakaós cigát, a város legmenőbb clean eat péksége, vagy egy teszkó alkalmazott...

De önmagában a kakaóscsiga egy remek étel... és kiszámoltan belekalkulálva bármilyen diétába beilleszthető...

2017. ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Oké :D
2017. ápr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Cortez70 ***** válasza:
Mennyiség függő ez is.
2017. ápr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...de nem azért kérdeztem hogy összebalhézzatok... :) akkor szerintetek mi lenne a legjobb megoldás... Most 78.8 kg vagyok a pocakom ment lejjeb nagyon picit...viszont!! Izmosodni is szeretnék bicepszre valamint mellre...a vállammal a csukjámmal szerintem most nincs gond..hogy miért?? Mert kicsit aránytalan a testem a munkám miatt...eggyes részeket jobban terhelek igy azok "izmosabbak-formásabbak" ha ezt irhatom :) .szoval csak mellre és bicepszre szeretnék edzeni.. 4×12- es sorozat elég?? Heti 5-nap edzésnél?? Ha igen akkor a sulyokat ugy válasszam hogy az utolsó széria már csak küszködve de még meglegyen?
2017. ápr. 17. 18:54
 9/11 Cortez70 ***** válasza:
Heti ötször edzenel mell-bicepszre? Az már úgy eleve el van cseszve.
2017. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De valami ötlet vagy tanács?
2017. ápr. 18. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!