Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha 80kg-ba nyomok fekve...

Ha 80kg-ba nyomok fekve 10et-et, akkor 100kg lehetséges, hogy 1-szer kifog menni?

Figyelt kérdés
Egy hete 80kg-ba 5 ismétlés ment. Most talán dog menni 7, talán 8 is és utána 2hét múlva talán 10 is, ha tudom tartani azt az ütemet, hogy hetente kb 2ismétlést fejlődök. Csak azért kérdezem, mert faterom mondta, hogy, ha 100kg-ba nyomok egy szabályosat akkor ad nekem 100000ft-ot. 😅 Nem mintha a pénz miat akarnám, csak tök izgatott lettem, meg így nagyon büszke lenne rám. Egyébkent május elejétől szálkásítani akarok, mert a tömegelés alatt kissé behíztam és jó lenne ezt elérni 2hét múlva.

2017. ápr. 17. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg simán mennie kell
2017. ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
Menni fog.
2017. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem az ismetlest kell novelni ha sulyra mesz, hanem a sulyt. De egyebkent elmeletileg mennie kene.
2017. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor jól becsültem meg ezek szerint. Amúgy 50-50% arányban számít nekem az erő és az izomtömeg.
2017. ápr. 17. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes úgy csinálni ha gyorsan akarsz erősödni, hogy 2 naponta nyomsz 3x5 fekvegyomást, minden alkalommal növeled 2,5kg-al a súlyt. Ha megakadsz, vegyél vissza kb 15%-ot. Kezdj olyan súllyal, amibe gond nélkül megy a 3x5.

Ez amúgy Starting strengt terv. :)

2017. ápr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, :) ismerem ezt a fajta edzésmódszert és ősszel még úgy edzettem és gondolkodtam, hogy visszatérek rá...na majd meglátom, de lehet úgy lesz, hogy vegyítem. De mai edzésen fog eldőlni, hogy, hogy lesz. Attól, hogy tudtam-e fejlődni.
2017. ápr. 19. 11:25
 7/7 RFBaracus válasza:
Ha 90be nyomsz 4et, akkor 100ba tuti megy 1. Nekem ez a viszonyítási alapom
2018. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!