Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sok hardcore testépítőnél...

Sok hardcore testépítőnél miért lehet látni, hogy nem használnak szinte semmi fűszert az ételeikhez?

Figyelt kérdés
Nem agyonsózásra gondolok, de rengeteg egészséges fűszer van. Hogyha tennének rá egy kis zöldfűszert vagy valamit, akkor rengeteget dobna az ízén. Azért hagyják el, mert nem érdekli őket, mivel az élvezeti faktor nincs már amúgy sem jelen az étkezéseiknél vagy egyéb más oka van?

2017. ápr. 24. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó kérdés,szerintem tömegezésnél esznek mindent,meg a profiknál szerintem simán megállják hogy bekapjanak egy kocka sütit is akár,hiába nyomják az orruk alá..Szerintem diétában mindent mellőzni akarnak,hogy még jobb legyen a forma?! ki tudja.. :) Sajnos egy profi testépítőt se ismerek.
2017. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ok mar ezer eve lemondtak az izekrol, a kaja uzemanyag, amibol muszaj bevinni napi X mennyiseget, ha izlik, ha nem, ha ehesek, ha nem.
2017. ápr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!