Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit javasoltok?

Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
kábé egy jó 1-1,5 év alatt diétával lementem 98 kg-ról 70-72 re. Mozogni nem nagyon tudtam mert először gerincsérvem volt, aztán a térdemmel voltak bajok. Jelenleg hetente 1 órás focira vagyok jó a térdem miatt, futás kizárva. Szeretnék egy kis szálkás izmot a felsőtestemre. Nagyon gyurmázni a sérvem miatt nem hiszem ,h fogok tudni valaha, tegnap szereztem be 2 db 5 kg súlyzót. Milyen gyakorlatokat javasoltok? Illetve a kajázási szokásomon nem akarok változtatni viszont így gondolom hízni se fogok nagyon, valami fejérje vagy kreaton vagy valami jó lehet szerintetek? Előre is köszi!

2017. ápr. 25. 08:42
 1/6 A kérdező kommentje:
*kreatin
2017. ápr. 25. 08:43
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
Kell napi kb 140g fehérje, kis része mehet tapkiegből is. És kalória pluszban kell lenned ha izmosodni akarsz. Nokedli sulyokkal naturalban nem leszel izmos, emelni kell a sulyokon. A két ötkilós baba sulyzo nem lesz elég semmire.
2017. ápr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az még nem jutott eszedbe, hogy helyre kéne hozni a gerinced? Csak mert lehetséges. Nem kell egyből kés alá feküdni se. Bár elhiszem, hogy rinyálni kényelmesebb.
2017. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De eszembe jutott nagymester... A gerinccsatornam 3/4 elzárta a sérv, az összes orvos azt mondta ,h csak műtét. 1 et találtam aki azt mondta h nem. Olyan fájdalmam volt 2 hétre kórházba kerültem , infúziós kúrára. 1,5 évig mindennap tornaztam focizni tudnék csak a térdem is szar. Tünetmentesen de ha emelek nagyobb súlyt egyből fáj szűr a térdem mögött, szóval nem kioktatast kértem ...
2017. ápr. 25. 10:22
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi első, nem akarok nagy tömeget, csak el kezd elsorvadni a felsőtestem.
2017. ápr. 25. 10:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor műtesd meg magad. Egész életedben úgy akarsz élni mint egy nyolcvan éves nagypapa?
2017. ápr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!