Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt valaki aki személyi...

Van itt valaki aki személyi edző, vagy aki komolyan foglalkozik a sporttal?

Figyelt kérdés
Szeretnék 4 kilótól megszabadulni, és úgy, hogy izmot ne veszítsek, sőt, szeretnék izmosabb lenni.Mindezt 4-5 hét alatt. Mert fogytam már ennyit egy éve, és viszonylag jól néztem ki, de most izmosabb szeretnék lenni, mert télen, és a tanulás közben elpunyultam. Nagyon szeretek futni, általában 6km-t, ami nemtudom hatásos-e ahhoz amit szeretnék, emellett ugrálókötél és iyenek. Valami olyan edzés kéne,ami mellet tisztességesen ehetnék, persze visszafognám az evést (mert ez a fő probléma) de észrevettem, hogy ha nagyon visszaveszem, újra visszatérek a zabáláshoz.Örülnék ha valaki olyan adna tanácsot aki szakértő a témában, mivel én szörnyen laikus vagyok. A rosszindulatú válaszoktól kíméljetek kérlek. Tudom, nem nagy dolog amit szeretnék, csak hatásos módszer kéne hogy megtartsam a súlyomat a fogyás után.

2017. ápr. 25. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Étrend kell,napi -1000kcal eredményezz heti 1 kiló fogyást. Ha mozogsz akkor annyival többet tudsz enni.
2017. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

1-eskét tessen ignorálni, hülye kalóriaszámolgatós barom.


Kérdező: low carb, high fat diéta, minden nap edzés. Szívesen. ;)

2017. ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
3-askát legyen szíves ignorálni... igazi hülye retardált a zsírevő fos szívgyilkos étrendjével együtt.
2017. ápr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
1kg -zsír 7000kcal tehát napi -1000kcal kell átlag a heti -1 kghoz, akármit eszel...
2017. ápr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ami a testedben van szövet az 7000kcal ha szalonnan van akkor 9000.
2017. ápr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

@4-eske, látom a tudomány és a tények messze elkerülik a retardált, agymosott fejedet. :)


[link]


(úgysem olvasod el, mert kis nyomorék vagy ;) )

2017. ápr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Úgy látszik vitát okoztam, nem ez volt a szándékom. Tartózkodnék attól a módszertől hogy folyton mérjem az adagokat, és pontosan számolgassam a kalóriát, mert előre látom, hogy ezt nem tudnám tartósan csinálni. Ez szerintem sok időt vesz igénybe ráadásul, 7-16 óráig iskolában vagyok, ezután 7ig tanulok nincs lehetőségem erre nagyon. Ezután szoktam edzeni. Így a mozgásra fektetek nagyobb hangsúlyt. Válaszokat köszönöm. :)
2017. ápr. 26. 16:22
 9/13 anonim ***** válasza:
3-as csak trollkodik. Kcal fog múlni akkor is ha nem számolod. Mozoghatsz napi 2-3 órát is ha mellette "sokat" eszel nem fogsz fogyni. Nem nagy kaland kcal számolás,egy idő után rászoksz és nem is kell pontosan számolni. De Te tudod,sok sikert!
2017. ápr. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A tények közlése neked trollkodás? Jól van, hülyegyerek, menj vissza anyucihoz. ;)
2017. ápr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!