Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt valaki aki személyi...

Van itt valaki aki személyi edző, vagy aki komolyan foglalkozik a sporttal?

Figyelt kérdés
Szeretnék 4 kilótól megszabadulni, és úgy, hogy izmot ne veszítsek, sőt, szeretnék izmosabb lenni.Mindezt 4-5 hét alatt. Mert fogytam már ennyit egy éve, és viszonylag jól néztem ki, de most izmosabb szeretnék lenni, mert télen, és a tanulás közben elpunyultam. Nagyon szeretek futni, általában 6km-t, ami nemtudom hatásos-e ahhoz amit szeretnék, emellett ugrálókötél és iyenek. Valami olyan edzés kéne,ami mellet tisztességesen ehetnék, persze visszafognám az evést (mert ez a fő probléma) de észrevettem, hogy ha nagyon visszaveszem, újra visszatérek a zabáláshoz.Örülnék ha valaki olyan adna tanácsot aki szakértő a témában, mivel én szörnyen laikus vagyok. A rosszindulatú válaszoktól kíméljetek kérlek. Tudom, nem nagy dolog amit szeretnék, csak hatásos módszer kéne hogy megtartsam a súlyomat a fogyás után.

2017. ápr. 25. 20:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én sem úgy gondoltam hogy továbbra se figyelek az evésre, csak nem akarok olyan megszállottul számolgatni, hogy minden éltelbe ki kell hogy mérjem hogy mennyi liszt...stb. van. Azt azért meglehet szerintem is álapítani nagyjából, hogy mondjuk ebédre 500 kalóriás ételt tervezek, és ennyit is eszek. És ha reggelire eszek egy tál natúr műzlit tejjel, arról is megtudom állapítani hogy valószínűleg legrosszabb esetben is 200 valamennyi... félreértés ne essék, nem a kifogásokat keresem, elkezdtem csinálni az edzést,odafigyeltem az evésre, és egy hét alatt le is ment 1 kiló... szóval szerintem így jó, így folytatom.
2017. ápr. 29. 12:24
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is így csinálom,nem méricskélek szerintem is jó. Ha müködik nincs is miről beszélni.
2017. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
ezért jó a low carb high fat étrend. ;) Nem kell számolgatni semmit, és cefetül jól laksz.
2017. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!