Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekvenyomás? Ha csak a Fekveny...

Fekvenyomás? Ha csak a Fekvenyomást végzem mell edzésre akkor hány sorozat legyen? 18/F

Figyelt kérdés
Osztott edzésem van

2017. ápr. 26. 20:53
1 2
 1/14 Cortez70 ***** válasza:
10-12.
2017. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Minimum 10 jó volna.
2017. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz nektek ha ilyen sokáig befoglaljátok a padot?
2017. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Cortez70 ***** válasza:
Ahova én jártam ott mindig volt üres pad, mivel nem pár darab volt. Meg nem csak ruddal lehet nyomni, egy részét egykezesekkel is lehet végezni sima padon, ami nem kimondott fekvenyomó pad. Mások azon tartogatnak, én meg nyomok. Mi ebben a gáz? Semmi. Akkor ennyi. :)
2017. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100% hogy okosabb lenne heti 3 alkalommal 4 sorozatot nyomnod fekve, mint heti 1x 12-t már csak azért is, mert 4x10-et nagyobb súllyal tudsz csinálni mint. 12x10-et
2017. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Erre nem is gondoltam. Kösz, utolsó.
2017. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen jobb 2 vagy 3 fele osztani azt a 10-12 sorozatot.


Nem gáz,ilyen az edzésem. Az hogy mindenki bohóckodni jár le,5 percenként új gyakorlatot csinál attól még nem az a normális szerintem.

2017. ápr. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 totolala ***** válasza:
0%
Hülyék mindenhol.. Egy héten 3 mell.. Mikor pihen és regenerálódik a mell? Szerintem menjetek le 5x egy héten, 1x este, 1x reggel és nyomjatok 1 sorozatot.. "az biztos jobb, mint 1x 12"
2017. ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Köszönjük utolsó, képzeld ezt csinálta a Bulgáriai Súlyemelő csapat is, mielőtt szanaszét aláztak mindenkit a versenyeken. Lehet mondani hogy dehát kox, de ott a versenytárs is koxolt mind.


48 óra után regeneralodik a mellizom, heti 3x4 sorozat fekvenyomás teljesen bírható, van olyan szint ahol ez kevés is.

2017. ápr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 totolala ***** válasza:

De basszátok meg... itt nem koxos élsportolókról beszélünk, és adunk nekik tanácsot, hanem átlag emberekről, akik talán még életükben nem fogtak vasat a kezükben.. Fogalmad sincs, mi különbség van egy naturál és egy nem naturál regenerálódásában..


"Ha csak a Fekvenyomást végzem mell edzésre"

Ebből következtetni tudunk, hogy a srác valszeg nem erőemelő.. Igen nagy különbség van egy erőemelő és egy testépítő edzés között. Egy erőemelőnek fekvenyomó edzése van, ez egy sportág, amelyben az a lényeg, hogy minél több izomcsoport kapcsolódjon be a nyomásba, minél több technikával.. Egy testépítő melledzésen a lényeg, hogy egyszerre 1 főizom kap terhelést és lecsökkentsék a segédizmok munkáját..


Én is azt a véleményt osztom, hogy az erőemelő gyakorlatok nagyon jó alapok, így a mell edzést fekvenyomással, a lábat guggolással, a hátat felhúzással kell kezdeni, majd az edzés további részében részben más szabad súlyos gyakorlatokat, részben gépeket használni az adott izomcsoport maximális izolációja érdekében..

2017. ápr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!