Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha lehet fokozni a tesztoszter...

Ha lehet fokozni a tesztoszteron termelést, minek vannak a tesztoszteron gyógyszerek, kenőcsök, gélek?

Figyelt kérdés

Nagyobb üzlet van benne a gyógyszeriparnak?

Nem az egészséges emberekről beszélek, hanem akiknek csökkent tesztoszteron szintjük van/lett(kokszolástól, egyéb gyógyszerektől, elhízás, stb)

Elég sok tesztoszteron fokozó van, amik működnek is.



2017. ápr. 27. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mik azok amelyek működnek? Mutass tanulmányt is légyszi, nem csak az érzések meg mendemondák érdekelnek.
2017. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ööö, hol írtam, hogy ezek alapja mendemonda, meg szóbeszéd?


Sajnos saját tapasztalat, de mint írtam, nem az egészséges emberekről szól ez a kérdés, nekik semmit nem segítenek ezek a fokozók. Legfeljebb a visszaállításnál.


Pl clomid szedése után visszaáll a teszto szint a normál tartományba. Ha ez elég meggyőző, de a neten utánanézhetsz.

2017. ápr. 27. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:
A méhpempő a legerősebb természetes tesztoszteron fokozó. Nem véletlen, hogy profi sportolók, olimpikonok is folyamatosan fogyasztják.
2017. ápr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi, ezt még nem is ismertem. :)
2017. ápr. 30. 03:33
 5/6 anonim ***** válasza:
4: Olvass utána. Nem olcsó, de tényleg nagyon jó. Tapasztalat.
2017. ápr. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

megnéztem.

Úgy látszik, az összes ilyen peteérés serkentő gyógyszer ugyanígy hat a férfiakra is, doppingolja a hipofízis hormon elválasztást. Ezáltal emeli a teszto szintet.

2017. máj. 1. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!