Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet fokozni a tesztoszt...

Hogy lehet fokozni a tesztoszteron mennyiségét a szervezetben LEGÁLISAN?

Figyelt kérdés
Láttam ilyen kapszulát, arra azt írják itt, hogy nem jó. Tribulusra gondoltam először. Vagy ha dugok/hokizok az növeli valamennyit? És az igaz, hogy a cumóba ami kijön a brémből, abba van tesztoszteron? Miket kell enni, hogy nőjön a tesztoszteron szintem? Nagyon alacsonynak érzem. Olyat mondtak, hogy az edzés növeli. Én hetente 3x-4x edzek és nem nő. Vagy öregszek beindul a termelés? 17 éves vagyok amúgy és ne írja senki, hogy ilyenkor a legmagasabb, mert ez nagyon nem igaz. Akkor már mindenki dagadna az izmoktól aki ekkora gyerek!

2016. febr. 24. 20:42
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
És szakállam sincs, csak ilyen kis pehely, amit hetente 1x borotválok!
2016. febr. 24. 20:44
 2/26 anonim ***** válasza:

"Nagyon alacsonynak érzem."


Miből érzed, hogy alacsony?

2016. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

majd ha öregszel akkor nő a tesztoszteron szinted igazából

Addig is növelheted ginzenggel,guggolással,szexxel

2016. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

"Miből érzed, hogy alacsony?"


Kedvetlen vagyok, fáradékony, gyakran alulteljesítek fizikailag és szellemileg is. 7-8 óra alvás megvan mindig.

2016. febr. 24. 20:59
 5/26 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, majd 22-25 éves korodban lesz a csúcson.
2016. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Meg az arc/test szőrzet nem feltétlen egyenesen arányos a tesztó szinttel.
2016. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ez nem biztos, hogy a tesztó miatt van, ezer másik oka lehet. Rendesen kajálsz? Szedsz vitaminokat?
2016. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Szerintem sem az lesz, de ha annyira arra gyanakszol méress egy teszto szintet, magánlaborban, nem egy drága vizsgálat, hosszútávon jobb, mint fokozót szedni, aminek semmi hatása ebben a korban ha jó a szint.
2016. febr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

"Akkor már mindenki dagadna az izmoktól aki ekkora gyerek!"


Nem az életkor határozza meg, hogy ki mennyire dagad az izmoktól, hanem az, hogy ki edz és kajál rendesen és ki nem.

Amúgy meg én már 19 vagyok, és még nekem sem nő rendesen a szakállam, mellszőröm meg egyáltalán nincs, aztán még is rendesen izmosodok.

2016. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Én meg 21 vagyok, de a hátam tiszta szőr :D És nekem is alacsony a tesztóm viszont a dihidro tesztóm meg magas.
2016. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!