Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítök! Ti mennyit növeked...

Testépítök! Ti mennyit növekedtek egy tömegnövelö kúra alatt? (mármint "cucc"ra gondoltam) (láb, mell, kar kerülete, vállszélesség érdekelne)?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy 5 kg tömeg 2,5 centivel növeli a karkerületet? Szerintem jóval több, csakhát Arnoldnak ez müködött, de átlag bernek lehet az szerintem 7 kiló is. Vèkony kar genetikával elèrhetö a 46-os kar nèhány minösègi kúra után? Mármint naturál határ után.

2017. ápr. 29. 22:11
1 2
 1/14 Cortez70 ***** válasza:
48%
Akar elérhető is, de genetika, cucc és adagfüggő.
2017. ápr. 30. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%

En is szedtem es dobott rajtam par cm-ert ,de igazából nem ettől függ. Ha minősèget akarsz nem csak tessèk-lássèk dolgot akkor mellè fehèrje is kell.

Amugy nekem annyi a velemenyem a tomegnovelokrol hogy bevertem 4kg brutal gainert es kb 4kg jott fel de azota is tartom azt amit felvettem kb. Viszon pl: ittam jumbot ès 1.5kg os tol 8kg ot híztam!!! Ez tök jó csak azt vettem èszre ahogy edzettem valahogy kiizzadtam azt mindtha vizet tarolt volna vagy fas*tudja na mind1 ott össze is eestem 1honap alatt. Tehat szamit sokat milyet veszel. Amugy megsugom h a 60%a a tömegnövelőknek szőlőcukor, azert olyan baromi èdesek.

2017. ápr. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Előző vagyok! Gainer nèl 10kg ot szedtem fel magamra, elirtam elobb.
2017. ápr. 30. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Cortez70 ***** válasza:
76%
Az komoly. :)
2017. ápr. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Adom h a 2es jön a jumbóval meg a hasonló cukros szarokkal, mikor a kérdező direkt odaírta, h cuccra gondol.
2017. ápr. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagy az Isten állatkertje alacsony a kerítès. Rohadtul nem èrdekelnek a cukros szemetek fel is hívtam a figyelmet, hogy voltakèppen nem tápkiegröl beszèltem. Tömegnövelö szteró kúráról. Ti mit mennyit meddig toltatok mekkorák lettetek
2017. ápr. 30. 10:20
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
bocs csak a kérdést olvastam el de remélem impotens is leszel ha már erre vetemedsz.
2017. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Bocs csak a kérdést olvastam el" Ok haver.


Testépítök! Ti mennyit növekedtek egy tömegnövelö kúra alatt? (mármint "cucc"ra gondoltam) (láb, mell, kar kerülete, vállszélesség érdekelne)?

2017. ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
15:00 ki mondta hogy erre vetemednék? Apád lett volna impotens ne csinált volna ekkora agyhalottat.
2017. ápr. 30. 15:36
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Fel kellene fogni hogy ha betartod a szabályokat NEM leszel impotens- 21 éve, évente csinálok két 12 hetes kúrát és semmi baja a cerkámnak. 50-es a karom,110 kiló vagyok 189 cm
2017. ápr. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!