Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az ilyen húzódzkodórudat hogy...

Az ilyen húzódzkodórudat hogy lehet felszerelni?

Figyelt kérdés
Egy hete költöztünk, felszereltem az én húzódzkodórudam, ami csak egy egyszerűbb cső, amit az ajtóba kell feszíteni, de vmiért mindig kicsúszik, már többet nem is tudok csavarni rajta, először azt hittem ha fordítva fogok rá akkor csúszik ki, de most máshogy is kicsúszott (egyébként rakok alá egy papírt, h ne sérüljön az ajtó de nem hiszem, h azért csúszna ki, előző lakásba sose csúszott ki, itt ink. az lehet a baj, h látom h az ajtó kerete is mozog, szétfeszül kissé, ahogy befeszítem közé, sztem nem alkalmas rá). De szeretek itthon húzodkozdni úgyhogy vennék egy másikat de nem tudom ezt h kell felszerelni, elvileg fúrni nem kell, de mintha az ilyen típust nem is az ajtóba feszítenéd bele, akkor hogy marad rajta? :D
2017. máj. 4. 09:51
 1/5 A kérdező kommentje:
2017. máj. 4. 09:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt magára az ajtókeretre kell ráakasztani. Nem csavarozod, nem feszíted be sehova. Ha nem nagyon vastag felül az ajtókeret, amire rá akarod akasztani, akkor én hagynám az ilyen fajta húzódzkodó rudat.
2017. máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! 1,5 centit mértem, ennyire van az ajtókeret tetejének széle a faltól, ez a 1,5 centi elég lehet h felakasszam rá?
2017. máj. 4. 13:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem túl vékony lenne hozzá.
2017. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget felpontoztalak, szerintem konzultálok még a hirdetővel, csak ez a jófogás nagyon cseszeget, h adjam meg a telószámom meg ilyenek :D
2017. máj. 4. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!