Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kerülnöm kell a tejtermékeket....

Kerülnöm kell a tejtermékeket. Növényi fehérje jó alternatíva lenne?

Figyelt kérdés

Egy kicsit jobban kifejtem. Durván pattanásos (aknés) volt a bőröm, és most végre sok (9) év után megvan az oka, és az pedig a tej, és a finomított cukros dolgok. Viszont mivel rohadtul botsáska kinézetem van srác létemre, kellene kezdeni valamit magammal, viszont nem merem kipróbálni pl. a whey prot sem, mert már olyan szépen letisztult a képem. A kérdésem annyi lenne, hogy esetleg egy vegán, növényi eredetű fehérje jó alternatíva lenne-e?


A válaszokat előre is köszönöm!



2017. máj. 4. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

semmilyen fehérjét nem kell venni

hús,tojás,hüvelyesek

nekem ez az alap fehérjeforrásom, innen-onnan jön még be fehérje de erre a háromra alapozom, finomitott cukros dolgokat alapból nem kéne senkinek sem ennie, a legtöbb tejtermék is kuka amit boltból lehet venni

szóval egyáltalán nem vagy hátrányban és nem is kell csak növényire alapozni

2017. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

#1vagyok

de persze a növényi fehérje is ugyanúgy jó amúgy mint az állati

2017. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Cortez70 ***** válasza:
84%
Simán be tudod vinni szilárd kajából is az elegendő fehérjét. De ha veszel rizsproteint vagy tojásproteint kiegészítésének úgy is jó.
2017. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, nyilván nekem is elsődleges a szilárd kaja, csak gondoltam megkérdezem ha kiegészítő kellene, akkor mit érdemes ilyen esetben venni. :)
2017. máj. 4. 20:07
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha mindenképp akarsz tápkieget, akkor a tojásprotein a legjobb megoldás, azon kívül myprotein vegan blend.
2017. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Valamilyen kiegészítésre mindenféleképpen gondoltam, mert lehet nem bírnék annyi szilárd kaját bevinni. Nameg azért elég erős genetikai rásegítés is van, hogy vékony vagyok, úgyhogy kell a plusz rendesen. :)
2017. máj. 4. 21:25
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem miért kellene kiegészítés? Egy vékony férfi fehérjeszükséglete nem több 40-50 grammnál, ha edzeni szeretnél is elég lesz 60-70.
2017. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
imádom az ilyen "lepontozok mindenkit de segiteni nem tudok" embereket
2017. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy én zöld kezet adtam mindenkinek.
2017. máj. 4. 23:06
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk 100-140 gramm fehérje (keveseknek kell több, azt hiszem. nekem 100 se kell) rém kevés étel, ha soványabb fehérje, szerintem azt azért tudni kell bevinni... De nem vagyunk egyformák, persze, bizonyos embereknek bizonyos étrendeken mehet nehezen a dolog. Én a tojást támogatom, mégiscsak komplett állati fehérje... De ha csak kiegészítés, OK a növényi fehérje is, porban én is vegánt vennék, mert tojásból csak a házit eszem meg, de van, akinek nincs ilyen problémája.
2017. máj. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!