Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó ez az edzésterv ebben a...

Jó ez az edzésterv ebben a formában?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy ez az edzésterv:


Heti 5×


fekvőtámasz 3x10-30

tolódzkodás két szék között 3x10

bicepsz állva vagy húzódzkodás 3x10

tricepsz állva egykezessel / tricepsz tolódzkodás hátul 3x10

oldalemelés/ vállból nyomás egykezessel 3x10

húzódzkodás tarkóhoz / evezés egykezessel 3x10

guggolás sarokalátéttel 3x10

vádli állva 3x50

hasprés / lebegőülés 3x

( [link] )


jó-e egy alap fittség megszerzéséhez, lapos/kockás hashoz? (És nem valami John Cena testre gondolok)

Most a kaja, és az egyéb tényzőket ne vegyétek figyelmbe, mondjuk hogy minden okés velük. (Kajálással, Pihenéssel stb.)


180cm/84kg/15F



2017. máj. 9. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Heti 5x túl sok. Elég 3x. Ha eleve többször bírnád, nem edzel rendesen. Fekvőtámasz helyett legyen fekvenyomás. Tarkóhoz ne húzódzkodjál, agyrém felesleges gyakorlat, főleg egy kezdőnek. Két széken én inkább nem tolódzkodnék mert rövid úton szétesnek.
2017. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
Ahogy előttem is írják. Huzodzkodni nem kell tarkohoz. Heti 3 edzés elég. Egyébként ok.
2017. máj. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Húzódzkodás helyett akkor evezést iktatom be egykezessel. Fekvőtámaszt pedig fekvenyomásra átírom akkor. Ezek mellett pár kisebb gyakorlatot is csinálok 1 sorozatban.

Gondolom a heti 5 edzés nem a gyorsabb fejlődéshez vezetne, csak túledzettséghez, vagy nem tudom hogy hívják az ilyet szakszerűen. Köszi a válaszokat

2017. máj. 9. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Ahogy előttem írták, plusz: ne használj sarokalátétet guggoláshoz, ha anélkül nem megy előbb dolgozz a mobilitásodon és csak utána kezdj edzeni
2017. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!